הרצליה

פרויקט התחדשות עירונית נוסף יוצא לדרך בהרצליה

הוועדה המקומית הרצליה אישרה את פרויקט "האסיף 2"-פרויקט התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 בשכונת גן רש"ל

נדלן | כתב לוקאל 26/02/2018

מרכז vרצליה ממשיך להתחדש ולשנות את פניו, בזכות מגוון פרויקטים של תמ"א 38 המתבצעים בשיתוף הדיירים והיזמים ובעידודה של העירייה. פרויקט נוסף קיבל כעת היתר ואישור הועדה המקומית, ומצטרף לתנופת ההתחדשות העירונית – המדובר בפרויקט "האסיף 2" אותו מקדמת חברת אורבן נדל"ן .

מדובר בפרויקט שייבנה במסגרת התיקון הראשון של תמ"א 38. הבניין החדש יכלול 22 דירות ב 6 קומות, מתוכן 10 דירות חדשות בנות 4, לצד דירות פנטהאוזים בני 3 ו-4 חדרים עם מרפסות שמש. המשפחות המתגוררות בבניין כיום יקבלו תוספת ממ"ד של כ 12 מ"ר ומרפסת של כ 10 מ"ר. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים קו אחד. הפרויקט, כאמור, קיבל היתר והעבודות מתחילות בימים אלו, סיום העבודות ואכלוס הדירות החדשות צפוי בעוד כשנתיים וחצי.

שיווק הפרויקט החל לפני כחצי שנה ומחירי הדירות בפרויקט עומדים על החל מ-2.03 מיליון שekho לדירת 4 חדרים.

הפרויקט ממוקם בשכונת גן רש"ל המתחדשת, שתנופת ההתחדשות העירונית בו הקפיצה אמנם את מחירי הדירות, אך עדיין קיים פער בין השכונה לפרויקטים במרכז העיר. על פי נתוני רשות המיסים, פערי המחירים לדירה ממוצעת בין השכונה לעיר עומדים על כחצי מיליון aekho.

לדברי המהנדס דוד זהבי, מנכ"ל ובעלים משותף של אורבן נדל"ן ויו"ר יזמי התמ"א בשרון: "בשל מיקומו, הפרויקט מציע לרוכשים הזדמנות לרכוש דירה חדשה בהרצליה במחירים נמוכים יחסית למרכז העיר בלי לפגוע באיכות החיים, שכן בשל ריבוי ההתחדשות העירונית מציע סביבה צעירה ומתחדשת. הרצליה היא בין הערים המובילות בשרון במספר הפרויקטים שהיא המקודמים בה, בעיקר במסגרת תמ"א 38 המחדשת את פני העיר. מדובר בפרויקט נוסף שמצטרף לשורת הפרויקטים אותם מקדמת החברה באזור המרכז והשרון. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בעיר ובשרון בכלל גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

חשבנו שיעניין אותך גם...
עד כמה מרוצים הסטודנטים באקדמית נתניה?
שגריר ישראל באוסטרליה רוכב למען רמב"ם
"אני רוצה להמשיך בעשייה שלי"
מעבדת סמים נחשפה בקריית גת
פעילויות חודש נובמבר בקניון "שבעת הכוכבים" הרצליה
מגדלי אילה בבאר יעקב
שני מגדלי משרדים חדשים בבאר יעקב
מצילים את רוני
מצילים את רוני
אמא יקרה לו