כפר סבא

אסתטיקה באביב - איך להתגבר על היובש של החורף ולהכין את עור הפנים לעונת האביב?

האביב הגיע ואנו רוצים לשקם את העור ולהחזיר לו את הלחות והרעננות לאחר עונת החורף הקרה והיבשה

חדש | כתב לוקאל 07/05/2017

עונת החורף ועמה הקור והרוחות גרמו לתחושת יובש בעור. השימוש במחממים למיניהם במהלך החורף, כמו תנורים ומזגנים ייבשו את העור והאיצו את תהליך ההתבלות שלו, זאת כתוצאה מאיבוד חומצות שומן החיוניות לגמישות העור, יחד עם התאדות הלחות משכבת העור החיצונית. תהליך זה גורם לסדקים ויובש העור המתבטא בחספוס, קילופים, סדקים והרגשת אי נוחות. כעת, עם בוא האביב זה הזמן לשקם את העור ולהחזיר לו את מראהו הרענן והזוהר.


צוות המומחים של רשת 'כללית אסתטיקה' ריכז מגוון טיפים שימושיים על מנת לשקם את העור, להתגבר על היובש ונזקי מזג אוויר של החורף החולף ולהחזיר לו את המראה הזוהר והרענן.
להחזיר את הלחות:
אחרי החורף העור שלנו סובל מיובש. לקראת האביב, עלינו להחזיר את הלחות שאבדה לעור בעונה הקרה. אחד הטיפולים הפופולריים הוא טיפול שנקרא סקין בוסטר - טיפול שבאמצעותו מזריקים חומצה היאלורונית דלילה לשכבה הפנימית של העור (הדרמיס) שם היא מושכת אליה כמויות של מים, ומרווה את העור בלחות מבפנים, כמו קרם לחות פנימי. הטיפול טוב למראה פנים רענן יותר ורווי בלחות וזוהר. מתאים לעור הפנים, הצוואר, מחשוף החזה וגב כף היד. הטיפול נעשה בתהליך של שניים או שלושה מפגשים. ניתן לבצעו במרפאות לטיפולים אסתטיים.
טיפול משלים להטמעת הלחות:
בשלב זה מומלץ שימוש במסכות, סרומים וקרמי הזנה למיניהם כפעולה משלימה להחדרת הלחות.
התחדשות ורעננות:
זה הזמן להתחדש בלוק חדש. כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית והרפואה האסתטית, קיימים מגוון רחב מאד של פתרונות וטיפולים שונים לחידוש וריענון עור. האפשרויות רבות ומגוונות: חומרי מילוי, חוטים, חומצה היאלורונית, רדיאס ועוד. עונת האביב היא תקופה נפלאה להתחדש ולהיראות במיטבנו. ההתערבות היום מווסתת ומעודנת וככל שמקדימים לטפל, כך הטיפול פחות חודרני וקיצוני.
הגנה מפני השמש:
בעונת האביב קרני השמש מתחזקות ונעשות עוצמתיות יותר. אתן מגיעים גם נזקים של פיגמנטציה, קמטים ויובש בעור. ההמלצה היא להקפיד על מריחת קרם הגנה בשעות האור. המלצה זאת רלוונטית גם לחורף, אך באביב אנו מבלים יותר זמן מחוץ לבית ונחשפים יותר לשמש. יש להקפיד לשים קרם הגנה בעל מקדם 30 ומעלה, כבר בבוקר עוד בטרם יצאנו מהבית, ולחדש אותו כל שעתיים במידה והשהייה בחוץ נמשכת.
רצוי להקפיד על חבישת כובע רחב שוליים והרכבת משקפי שמש, הן למניעה פיגמנטציה, קמטים וכתמים בפן האסתטי, והן להימנע מחשיפה לקרינת השמש בפן הבריאותי.


ביום ה' הקרוב 11.05.17 מתקיים ערב טיפוח ויופי בתל אביב
ברח' ברודצקי 43 רמת אביב
כניסה ב' קומה 7
התכנסות בשעה 19:00


מרצים ד"ר עומר וולף ודר' איתם וייס כירורגים פלסטיים,
הרצאה בנושא טיפולי אסתטיקה;
מגוון שיטות טיפול במכשור חדשני ובטכנולוגיות משולבות. 


לחצי עכשיו על 'כללית אסתטיקה' ושרייני את מקומך בהרצאה.

חשבנו שיעניין אותך גם...
פרסום ראשון: התנאים המגבילים של יהודה בן חמו יוארכו עד תום המשפט
פרסום ראשון: יוארכו התנאים המגבילים של בן חמו
מי אחראי על המדורות?
מי אחראי על המדורות?
ויכוח בין שכנים הסתיים בתקיפה
ויכוח בין שכנים הסתיים בתקיפה
קפץ לניצחון
נער נהרג ועוד עשרות אנשים פונו לבית חולים לאחר שנקלעו לשיטפון
נער נהרג לאחר שנקלע לשיטפון
אני איש של עשייה
רון סגל פורש מהנהגת ההורים
הסוד הוא בשירות
הסוד הוא בשירות
ב-4 במרס: ערב ההתרמה השנתי של קרן ״רועי לא אחסר״
ב-4 במרס: ערב ההתרמה השנתי של קרן ״רועי לא אחסר״