כפר סבא

חשד: בן 37 'צד' קטינות בטלפון והטריד אותן מינית

על פי החשד, תושב כפר סבא יצר קשר עם קטינות ושלח להן הודעות בעלות אופי מיני תוך שהוא מציג את עצמו כנער בן 17. הוא נעצר בעקבות תלונה של נערה בת 14 לה הוא הציע להיפגש

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 06/12/2017

תושב כפר סבא, בן 37, נעצר אתמול (שלישי) בחשד כי הטריד מינית, באמצעות הטלפון, נערה בת 14. נבדק חשד כי קטינות רבות נוספות נפלו קורבן למעשיו.

מתלונתה של הנערה, תושב צפון הארץ, עולה כי אדם שהיא אינה מכירה החל לשלוח לה הודעות באמצעות אפליקציית וואטסאפ, תוך שהוא הציג את עצמו כנער בן 17. לטענתה, בשלב מסוים שלח לה תכנים בעלי אופי מיני, ביקש ממנה שתשלח לו תמונות בעלות אופי מיני ואף הציע לה להיפגש תוך שהוא מבקש ממנה לבוא בבגדים פשוטים ועם תחתון סקסי.

למרבה המזל, ההתכתבות ביניהם לא הספיקה להגיע לכדי מפגש לאחר שדבר ההתכתבות נחשף על ידי אמה של הנערה. בשלב מסוים גם הבינה הנערה כי התכתבה לא עם נער אלא עם אדם מבוגר. זמן מה לאחר מכן הגישה הנערה תלונה במשטרה. מספר פעולות חקירה הובילו לגילוי זהותו של החשוד, אב לילדים, ולמעצרו. עוד התברר כי ההתכתבות עם אותה נערה הסתיימה לפני כחודשיים.

מבדיקה ראשונית של מכשיר הטלפון של החשוד, ללא עבר פלילי, עולה חשד כי התכתב עם ילדות ונערות נוספות. "מדובר בבחור שצד בטלפון נערות צעירות", אמר נציג המשטרה בדיון הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בפ"ת. "הוא מציג את עצמו במצג שווא כבחור בן 17, יוצר איתן אמון כזה של הודעות אחד לשני ולאחר מכן שולח הודעות בעלי אופי מיני". עוד אמר נציג היחידה החוקרת: "בבדיקה של הטלפון עולה, כי החשוד מדבר עם ילדות בנות אותו גיל. זה לא נערה אחת ולא שתיים, מדובר מעל עשר קטינות".

סנגורו של החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית אמר בדיון: "מדובר באדם נורמטיבי לחלוטין, ללא כל עבר פלילי, ששיתף פעולה באופן מלא בחקירה, לא ניסה להרחיק עצמו, אישר מה שיש לאשר, הכחיש מה שצריך להכחיש. מסר את הטלפון שלו למשטרה, והוא אומר להם, אין לי מה להסתיר. היו לו שיחות, אך הוא עומד על זה שהן לא בעלות אופי מיני. אני סבור שהמשטרה מנפחת את התיק מעבר למה שיש".

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בתשעה ימים. אולם, השופט ארז מלמד, שבחן את תיק החקירה וקבע שיש חשד סביר, האריך את מעצרו רק ביממה (עד 7 בדצמבר).

חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
מאזינים לספרים
פצועים קל בהתהפכות רכב ברעננה
פצועים קל בהתהפכות רכב ברעננה
הפגנה: לא מפקירים את הילדים
נחתם הסכם לקידום תחבורה מקיימת בהרצליה
נחתם הסכם לקידום תחבורה מקיימת בהרצליה
הפוליטיקה של רמת השרון
מדוע לא כונסה ישיבת חברי המועצה החודשית בהוד השרון?
מדוע לא כונסה ישיבת חברי המועצה החודשית בהוד השרון?
נחנך מרכז חדש לאזרחים ותיקים בכפר סבא
נחנך מרכז חדש לאזרחים ותיקים בכפר סבא