כפר סבא

אלופת הנשים בכדורעף הפועל כפ"ס סיימה את הפרק האירופי

הקבוצה של חן הימלפרב ניצחה 0:3 את דודינגן מצמרת הליגה בשווייץ, אבל אז הקבוצות התייצבו למערכת זהב שהכריע מי מהן תעלה

ספורט | זאב גולדשמיט 11/01/2018

הסתיים הפרק האירופי של אלופת הנשים בכדורעף הפועל כפ"ס. הקבוצה של חן הימלפרב ניצחה 0:3 את דודינגן מצמרת הליגה בשווייץ, אבל אז הקבוצות התייצבו למערכת זהב שהכריע מי מהן תעלה.

השווייצריות ניצחו בקרב צמוד 13:15 והעפילו לשמינית הגמר.

כפר סבא הרשימה במשחק, אבל בשל שיטת עלייה מיושנת, שבה ניצחון במערכה במשחק חוץ לא נותן דבר, היא נשארה רק עם מחמאות וכאב גדול. כאלף צופים שיצרו אווירה נהדרת באולם איינשטיין, עמדו על רגליהם בסיום וכיבדו את הכפר סבאיות במחיאות כפיים.

הפועל כפר סבא, שהפסידה במשחק הראשון בחוץ 3:1 ידעה שרק ניצחון בשלוש או בארבע מערכות בגומלין יכול לקרב אותה לשלב הבא. בניצוחה של אנייה ויליקי, שהייתה ברמה אחת מעל כולן, כפר סבא הציגה יכולת מרשימה, ושלטה במשחק ללא עוררין.

כפר סבא ניצחה במערכת הראשונה 20:25, בשנייה ניצחה 21:25, כשבשתי המערכות השוויצריות לא הובילו אפילו פעם אחת. במערכה השלישית המאמן השווייצרי כבר התכונן למערכת זהב כשאיפשר מנוחה למספר שחקניות, וכפר סבא שהשקיעה מאמץ רב , השלימה ניצחון בשלוש מערכות חלקות ( 22:25).

מערכת הזהב היתה מרתקת וצמודה. דודינגן הוליכה 4:6, אבל כפ"ס חזרה למשחק והשוותה ל- 6:6. . דודינגן שוב פתחה פער של שלוש נקודות (10:13), אבל ויליקי וחברותיה גילו אופי והשוו ל-13:13. ברגע אחד של חוסר ריכוז השוויצריות זכו בעוד שתי נקודות והבטיחו את מקומן בשמינית הגמר של גביע ההתאחדות האירופאית.

מאמן נבחרת ישראל לשעבר, אריה זלינגר, התרשם מאוד מהפועל כפ"ס ובסיום אמר: "המשחק של כפר סבא היה טוב, אבל במערכת הזהב הן הפסידו את המומנטום בהתקפה. כפר סבא היו מצוינות, אבל זה לא הספיק. קשה להסביר הפסד כזה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
אלוש. הסטטוס קוו נפרץ
"המצעד - יום כיפור של הציבור הדתי ברעננה"
לי לוי בקמפיין חדש
לי לוי בקמפיין חדש
חיים ברוידא
טריפל A לעיריית רעננה
נפגעים רבים בשריפה בבניין בצפת
קמפיין חדש במרכז הרפואי פדה-פוריה
מכסחי הזיהומים
התחלות חדשות
פרופ דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה
עיריית כפר סבא מצטיינת
להחנות או לא להחנות