כפר סבא

הדרבי שלנו / טור אישי

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש עיריית כפר סבא ומחזיק תיק הספורט, מתרגש לקראת הדרבי הכפר סבאי הראשון בעיר

ספורט | אתר לוקאל 18/01/2018

הדרבי של כפר סבא כבר מרגש אותי. ביום שלישי נהיה עדים למהלך שייכתב מעל דפי ההיסטוריה, זו תהיה הפעם הראשונה שבה שתי הקבוצות הכפר סבאיות, הפועל ובית"ר, יפגשו במסגרת רשמית בגביע המדינה, וזה לכשעצמו חגיגה לעיר.

קבוצה אחת ותיקה, עם היסטוריה מרשימה וזכויות רבות בכדורגל הישראלי, הפועל כפ"ס, שזכתה באליפות המדינה ובשלושה גביעי מדינה, וקבוצה שנייה, בית"ר כפר סבא, שהוקמה מתוך ראייה חינוכית וממוקמת בצמרת ליגה א'. שתיהן מציגות הישגים בולטים וחשובים, ואין ספק שמצפה לנו משחק צמוד ומעניין.

הפועל ובית"ר כפר סבא מצטיינות העונה כל אחת בליגה שלה, אך תרומתן לקהילה ולחינוך העירוני היא הרבה מעבר להצלחה במגרש. שתי הקבוצות נמצאות בקשר הדוק ותמידי עם עיריית כפר סבא, ויחד עם רשות הספורט העירונית מובילים פרויקטים חינוכיים חשובים: כך, בית"ר כפר סבא, מועדון שחשיבותו לעיר רבה, שמשתף פעולה עם עמותת "ערכים בספורט", המסייעת בבניית תכנית לסיוע לימודי והקניית ערכים איך להיות ספורטאי הוגן.

גם מועדון הפועל כפר סבא, שמהווה בית לכ-1,500 כדורגלנים בכל הגילאים, שם דגש על ערכיות וחינוך להגינות. אנו רואים בענף הכדורגל ובספורט בכלל כלי חינוכי חשוב שנותן לילדים ולנוער מקום לביטוי והצטיינות בתחום הספורט, בימים אלו עיריית כפר סבא פועלת לשדרוג מתקני ספורט ברחבי העיר, שיקנו חוויה ורצון לעסוק בספורט. בתחום הכדורגל, כל מגרשי האימונים בעיר ישודרגו לדשא סינתטי ויבנה מתחם חדש למחלקת הנוער באצטדיון לויטה .

תושבים יקרים, מצפה לנו משחק דרבי בין שתי קבוצות איכותיות. מצד אחד, מועדון הפועל כפר סבא בהובלתו יצחק שום, גדול השחקנים של הפועל כפר סבא בכל הזמנים, שהוביל להישגים את הפועל כפר סבא ונבחרת ישראל. כולנו תקווה שבעונה הבאה נראה אותה בליגת העל. מצד שני, בית"ר כפר סבא בהובלת היו״ר מקסים סוסן וחברי ההנהלה ובהדרכת המאמן נועם שוהם ועוזרו והאיש הכי מזוהה עם בית"ר כפר סבא, שחקן העבר דני סויסה, שגם לה אני מאחל הצלחה במאבק על העלייה לליגה הלאומית.
הדרבי הזה שייך לאוהדים. כולנו תקווה שתהיה לנו חגיגת כדורגל של ממש, ספורטיבית והוגנת. אני קורא לכל תושבי העיר חובבי הספורט להגיע ולהביע את תמיכתם בקבוצות הייצוג שלנו. לקראת המשחק הקרוב אני מאחל לשתי הקבוצות הרבה הצלחה. אני יחד עם כל תושבי העיר נהיה שם לעודד ולהריע, ונמשיך לעודד את הקבוצה שתנצח עד לגמר הגביע.חשבנו שיעניין אותך גם...
"תנו לאכול בשקט"
פעילות בעלת ערך מוסף לילדים ולקהילה
גני הילדים נדבקו באהבת חינם
בית ספר אריאל: מעבר למעבר
הסכמי איחוד בין המועמדים
מבריטניה לעכו
שרונה בן אור. הבנתי שאני לא אשמה בשום דבר שקרה לי בחיים
"אני השורדת היחידה משלוש הנשים להן היה נשוי"
סבא וסבתא דיגיטליים
אישום: גנבו דלק במאות שקלים
אישום: גנבו דלק במאות שקלים