כפר סבא

מאמן הפועל כפר סבא מסאי דגו פוטר

דגו פוטר על ידי הבעלים יצחק שום עם סיום הדרבי מול בית"ר כפר סבא שהסתיים בנצחון של הפועל. דגו: "אני הולך בראש מורם ובגאווה גדולה. קיבלתי קבוצה מאפס, בימים הראשונים בקושי היו פה שחקנים, והבאתי את הקבוצה למצב שהיא מתמודדת על העלייה

ספורט | זאב גולדשמיט 23/01/2018

דרמה בהפועל כפר סבא. המאמן מסאי דגו פוטר הערב (שלישי) ע"י הבעלים יצחק שום בסיום משחק הניצחון על בית"ר כפר סבא (1:3) ועזב את האיצטדיון המום ומופתע. בשלב זה הבעלים יצחק שום יעמוד על הקווים עד להחלטה אחרת.

מתברר כי הבעלים יצחק שום ודגו לא משדרים על אותו גל מזה תקופה ארוכה. גורמים במועדון טוענים שדגו לא מתייחס להערות המיקצועיות שהוא מקבל משום, ועושה רק לפי הבנתו.

גורם במועדון אמר:"זכותו של הבעלים לנהוג כפי שהוא חושב. כבר הרבה זמן הקבוצה לא משחקת. שום אמר שאם הוא מפטר, זה רק אחרי ניצחונות".

כאמור, דגו פנה לכיוון ריכבו ונסע בלי לומר מילה.

ריימונדס ז'וטאוטאס, הכדורגלן הליטאי המצטיין לשעבר של מכבי חיפה, קיבל הצעה לבוא לאמן את הפועל כפ"ס, והוא המועד המוביל להחליף את דגו.

ז'וטאוטאס אימן את נבחרת ליטא לפני שש שנים, וקודם לכן היה עוזרו של יצחק שום כשזה אימן באלניה ולאדיקווקאז.

יצחק שום אמר על ההחלטה לפטר את דגו: "כמו ששחקן לא יכול להיות מעל הקבוצה, כך מאמן לא יכול להיות מעל בעל הבית. אנחנו לא משדרים כבר הרבה זמן על אותו גל. זה בכלל לא קשור לטום שלח, אם הוא משחק או לא, כי כבר ארבעה משחקים ששלח משחק, ומשחק מצוין. קורה שגם זוגות נשואים לא מסתדרים ביניהן ומתגרשים,

מסאי דגו: "עוד לפני המשחק ידעתי שאם לא אעשה מה ששום מבקש, אני אלך הביתה".

המאמן המפוטר טען שאי הכללתו של טום שלח, נכדו של יצחק שום, הייתה הזרז לפיטוריו. דגו שילב את שלח כמחליף במשחק נגד בית"ר כפ"ס, אבל יום לפני המשחק לשום היה ברור ששלח יפתח בהרכב. שום מצידו מכחיש וטוען שהפיטורין אינם קשורים לשלח.

דגו הוסיף: "אני הולך בראש מורם ובגאווה גדולה. קיבלתי קבוצה מאפס, בימים הראשונים בקושי היו פה שחקנים, והבאתי את הקבוצה למצב שהיא מתמודדת על העלייה. אני לא מצטער על הדרך שבה הלכתי, מבחינתי הכל לטובה".

גורם במועדון אישר, כי דגו כבר עמד להיות מפוטר לפני כחודש וחצי, ורק שיחת הבהרה שקיים עם אחד מאנשי המועדון הביאה ליישור זמני של ההדורים. כאמור, אחרי הניצחון בגביע, שום הרגיש שדגו לא מקשיב לו, והחליט לסיים את ההתקשרות עמו.




חשבנו שיעניין אותך גם...
פתרונות קירוי לבריכות שחיה
פתרונות קירוי לבריכות שחיה
הקאנטרי יישאר בבעלות העירייה
שר התחבורה ביקר בפ"ת
חשד: נהג בשיכרות כשלצידו בקבוק אלכוהול
חשד: נהג בגילופין כשלצידו בקבוק אלכוהול
מנכל העירייה איתי צחר ומתכנן תחבורה , יעקב צופק במפגש התושבים
נערך שיתוף תושבים ראשון בנושא הנת"צ
אמיל פרקש
"זיכרון בסלון" בחיפה
עבודות חידוש אצטדיון בלומפילד בעיצומן
העבודות באצטדיון בלומפילד בעיצומן
'מעוף' הרצליה בשבוע היזמות העולמי