כפר סבא

אחד מרגעי האמת

קבוצת הכדורעף גברים של הפועל כפר סבא תעמוד מחר מול אחד האתגרים שלה העונה כשתארח כבר בשלב שמינית גמר הגביע את מכבי ת"א. קבוצת הנשים הודחה מהמפעל האירופי ותתרכז מעתה בליגה ובגביע

ספורט | זאב גולדשמיט 25/01/2018

קבוצת הפועל כפר סבא בכדורעף (גברים) תתמודד מחר (שישי, 14:00 בר לב) באחד המשחקים החשובים נגד מכבי ת"א בשלב שמינית גמר גביע המדינה. זה לא שגרתי ששתי קבוצות מובילות בכדורעף נפגשות כבר בשלב מוקדם, כשהמנצחת מועמדת להעפיל לגמר הגביע. במסגרת הליגה כפ"ס ניצחה העונה פעמיים את מכבי ת"א. מאמני שתי הקבוצות מתכוננים. מאמן כפר סבא גל גלילי: "זה משחק קשה מאוד, אבל הכל פתוח. קשה לנצח קבוצה טובה ברמה של מכבי ת"א פעמיים בתוך עשרה ימים, אבל אנחנו מאמינים שאפשר לעשות את זה. הולך להיות משחק גביע טיפוסי על כל הקופה. הקבוצות די שוות ביכולתן. אנחנו צריכים לשמור על קבלת מכת פתיחה טובה ושהסרב שלנו יעבוד כמו שצריך. זה משחק בין שתיים מתוך שלוש הקבוצות הטובות בארץ, שיכול היה להיות גם גמר גביע. הולך להיות משחק מעניין וכל מי שיגיע, ייהנה".

מאמן מכבי ת"א, זהר בר נצר: "נכון לעכשיו כפר סבא טובה יותר מאיתנו והיא הוכיחה זאת נגדנו. יתרון הביתיות הוא משמעותי. אנחנו מנסים לפתור בעיות פנימיות שיש לנו בתוך הקבוצה, בתקווה שבמשחק גביע אחד שבו הכל יכול לקרות, נוכל להציג יכולת טובה יותר מאשר במשחקים קודמים". שלשום (שלישי) כפר סבא הוכיחה שהיא בכושר, כשניצחה בליגה את מכבי הוד השרון 0:3 (סבה דבש וגומז ג'וארז הצטיינו)

הדחה מהמפעל האירופי

בקבוצת הנשים בכדורעף לא ישכחו עוד זמן רב את השם דודינגן. קבוצת הצמרת השוויצרית לנשים "גנבה" לה את העליה לשמינית גמר גביע ההתאחדות האירופית, אחרי שהתאוששה מהפסד בשלוש מערכות חלקות, וניצחה את נשות כפר סבא במערכת זהב צמודה 13:15 . כפר סבא שניצחה במשחק הרגיל 0:3 הותירה רושם טוב, אבל נשארה רק עם המחמאות. "ניצחנו במשחק, אבל הפסדנו בקרב" הודה מאמן הפועל כפר סבא חן הימלפרב. "עשינו דברים מדהימים, גרמנו לשווייצריות להיראות לא טוב, אבל לצערי עשינו שגיאות ברגעים הקריטיים של המשחק. אני מקווה שנדע למנף את היכולת הטובה שהצגנו גם לליגה. הרמה בליגת העל לא מספיק גבוהה כדי לקדם אותנו באירופה". אניה ויליקי הצטיינה המשחק, ולשווייצריות לא היה מענה להנחות החזקות שלה. "כל הקבוצה עשתה ביצועים טובים, וכל שחקנית תרמה. הצגנו משחק קבוצתי טוב מאוד" אמר מאמן כפר סבא.

הימלפרב, שנחשב לאחד המאמנים המובילים בענף וזוכה להערכה רבה במועדון, חושב כעת כצד לשמור על תואר האליפות, כשהפלייאוף בבית העליון בעיצומו. מחר (שישי, 14:00, בר לב) תשחק נגד מנשה/חדרה. בשמינית גמר הגביע נשות כפר סבא תשחקנה בשמינית הגמר נגד אס"א באר שבע, ובהנחה שתנצח, ברבע הגמר מסתמן מאבק רציני יותר נגד קריית אתא.


חשבנו שיעניין אותך גם...
נשיא המדינה סייר בביהמ"ש הקהילתי בבאר שבע
רעננה תארח באיצטדיון "המושבה"
נער נפצע בתאונה בכפ"ס
"תמיד ימצא קומץ שיתנגד לכל פעולה ויוזמה עירונית"
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים
אישום: תקפו ערבים על רקע גזעני
שבים לספסל הלימודים
שבים לספסל הלימודים
העבודות בחוף הנפרד בשבת שעברה
מדוע היה צריך לחלל שבת?