כפר סבא

מועצת העיר כפר סבא אישרה את תקציב העירייה לשנת 2018 בהיקף של 969 מלש"ח

התקציב הרגיל שאושר עומד על 808 מיליון שקל בהם כ-341 מיליון שקל לתקציב החינוך וכ-93 מיליון שקל לתקציב אגף קהילה, רווחה ונוער. תקציב הפיתוח (תב"ר- תקציב הבלתי רגיל) יעמוד על 161.4 מיליון שקל

חדשות | זאב שרגא 25/01/2018

חברי מועצת העיר בכפר סבא אישרו הערב (חמישי) ברוב קולות את תקציב העירייה לשנת 2018 . היקף התקציב הכולל, רגיל ופיתוח, עומד על סך של 969 מיליון שקל, ומהווה גידול של כ- 56 מיליון שקל מהתקציב של 2017. התקציב הרגיל שאושר, עומד על 808 מיליון שקל ותקציב הפיתוח (תב"ר- תקציב הבלתי רגיל) יעמוד על 161.4 מיליון שקל.

נציין כי התקציב לא הובא לאישור במועד שנקבע, נוכח התנגדותם של חברי מועצה, בהם סגן ראש העירייה, עו"ד איתן צנעני, שסרבו לחתום על תקציב ש"הונחת עליהם מלמעלה", כהגדרתם. לאחר תיקונים שבוצעו בשיתוף המתנגדים, הובא כאמור התקציב לאישור הערב.

תקציב אגף החינוך עומד על סך של כ- 341 מיליון שקל שמהווים 45% מכלל התקציב העירוני. כמו כן, תקציבו של אגף קהילה, רווחה ונוער עומד על כ- 93 מיליון שקל ומהווה כ- 10% מהתקציב הכולל.

עוד עולה מהתקציב כי תקציבו של אגף איכות הסביבה יעמוד השנה על כ- 107 מיליון שקל, תקציבו של אגף הנדסה יעמוד על כ- 21 מיליון שקל ותקציב אגף חירום וביטחון על כ- 23 מיליון שקל.

כאמור, לצד התקציב הרגיל אושר גם תקציב פיתוח המציג תכנית עבודה ופיתוח, כפי שמופיע בתוכנית היקף העבודות המתוכנן בארבע השנים הקרובות ועומד על 161.4 מיליוןשקל.

תוכנית הפיתוח העירונית כוללת פרויקטים רבים כמו פיתוח תשתיות ברחבי העיר, בניית מבני חינוך חדשים, עבודות הנגשה למבני הציבור, פיתוח תשתיות עירוניות ועוד.

אשרת גני גונן, מנכ"לית העירייה: "התקציב מבטא את תוכנית העבודה השנתית ומבטיח רמת שירותים איכותית תוך שמירה על איזון תקציבי. תכנית העבודה נבנית על פי חזון העיר כפר סבא: איכותית, מובילה בשרון ומחויבת לחינוך, לאיכות סביבה ולקיימות, לתרבות ולחיזוק ערכי החברה והקהילה תוך הקניית חוסן כלכלי. הצלחתנו בשנת העבודה הקרובה תימדד ביכולתנו להפוך את התכנון התקציבי ואת תכנית העבודה למציאות של שירותים מקצועיים ואיכותיים, תוך המשך קיום דיאלוג שקוף ופתוח עם תושבי העיר. אני מודה לכל מנהלי ולעובדי העירייה שעושים לילות כימים על מנת להעניק שירות מקצועי, רגיש וקשוב לתושבים ולהמשיך בתנופת הפיתוח של עירנו".

שגיא רוכל, גזבר העירייה, "הצעת תקציב זו הינה פועל יוצא של עבודה מאומצת וניתוח מפורט של נתוני הביצוע של התקציב לשנת 2017 ושנים קודמות פעולות ושכר, בחינה פרטנית הצעת מנהלי האגפים והמחלקות, פגישות עבודה של מנכ"לית העירייה וצוות הגזברות למול מנהלי האגפים והיחידות, ביצוע התאמות והתייעלות עד לכדי סגירת תקציב מאוזן, אפשרי ובר ביצוע. בשנה זו ניצבת בפנינו, הנהלת העירייה ויחידותיה, משימה קשה ביותר להצליח ולשמור גם השנה על איזון תקציבי. כולי תקווה שנוכל לה גם השנה".חשבנו שיעניין אותך גם...
הגביע ששווה מאה
פצועה קשה בתאונה בתל אביב
"אל תראה מוגבל, תראה בן אדם"
גבר טבע למוות בהרצליה
גבר טבע למוות בהרצליה
מתחילים במערך השאטלים
בקרוב שאטלים לאזור התעשייה בכ"ס
מתכון - בולונז עוף לילדים
סיום קורס חובשים איחוד והצלה
סיום קורס החובשים של איחוד והצלה
ציורי נחום גוטמן
"מאחורי קירות המוזיאון"