כפר סבא

ריימונדאס ז'וטאוטאס מונה למאמן הפועל כפר סבא

המאמן הליטאי חתם עד סוף העונה עם אופציה לעונה נוספת. מהפועל כפר סבא נמסר: החתמתה זו מהווה הצהרת כוונות מצד המועדון, חזרה לקדמת הבמה בכדורגל הישראלי

ספורט | זאב גולדשמיט 27/01/2018

שלושה ימים לאחר פיטוריו של מסאי דגו, הפועל כפר סבא התחדשה במאמן חדש, מאמן זר , מיודענו הליטאי ריימונדאס ז'וטאוטאס, שנחת אתמול בארץ, וחתם עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת.
שום פעל מהר מאז פיטוריו של דגו, ומינה מאמן בכיר, שאימן נבחרת לאומית. בקבוצה מאמינים שחילופי המאמנים ישדרגו את הקבוצה. החתמתו של ז'וטאוטאס בקבוצה מהליגה הלאומית מהווה הצהרות כוונות מצד המועדון, שיעשה הכל כדי להעפיל לליגת העל.

אין ספק שהגעתו של ז'וטאטואס למועדון כמו הפועל כפר סבא נובעת בשל הכבוד שהוא רוכש לבעלים של המועדון יצחק שום. הקשר שלו עם שום הוא מיוחד במינו. כשחקן, ז'וטאוטאס עשה קריירה מפוארת במכבי חיפה, עמה זכה בשתי אליפויות והיה שותף בכיר לקמפיין המפואר של הקבוצה תחת הדרכתו של שום בליגת האלופות. בהמשך, ז'וטאוטאס היה שחקן משמעותי בזכייתה של פנאתינייקוס בדאבל היווני, גם אז תחת הדרכתו של שום. בהמשך הוא זכה בשתי אליפויות כשחקן בליגה הליטאית.

דרכיהם שם שום והליטאי לא נפרדו גם כשז'וטאוטאס פרש ממשחק והחל לאמן. הליטאי היה עוזרו של שומי בקבוצה הרוסית אלניה ולאדיקווקאז, ובהמשך אימן את נבחרת ליטא, והיה למאמן הצעיר ביותר שאימן את הנבחרת הלאומית של ליטא. כעת הוא היה פנוי, ונענה מיידית להצעתו של ידידו יצחק שום לקחת על עצמו את המשימה להעלות ליגה את הפועל כפר סבא.

ז'וטאוטאס הוצג היום (שישי) בפני שחקני הקבוצה, וצפוי להדריך ביום שני את הקבוצה במשחק הליגה נגד בית"ר ת"א/רמלה.

"החתמתה זו מהווה הצהרת כוונות מצד המועדון, חזרה לקדמת הבמה בכדורגל הישראלי", נמסר מהמועדון

.

חשבנו שיעניין אותך גם...
כוכבים בשמי כפר סבא
פרח לניצול
פרח לניצול
תאונה קשה במנהרת הצנחנים בירושלים
רוכב אופנוע נהרג במנהרת הצנחנים בירושלים
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
אירועי שבועות בצפון הנגב
סניף הדואר במגדיאל. מחכים למפעיל חדש
סניף הדואר במגדיאל נסגר באופן זמני
מוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח
"אדירנה – מופת אדריכלית"
גיא קלנר זכה למירב הקולות