כפר סבא

רפי סער הכריז על מועמדותו לראשות עיריית כפר סבא

סער (50), יליד כפר סבא, שימש כמנכ"ל העירייה בתקופתו של ראש העירייה יצחק ולד ובהמשך כמנכ"ל עיריית הוד השרון. מספר שתיים ברשימתו של סער יהיה דני הרוש, סמנכ"ל עיריית כפר סבא לשעבר

חדשות | תמי מאור 28/01/2018

הערב (ראשון) קיים, רפי סער, אירוע הכרזה על מועמדותו לראשות עיריית כפר סבא. באירוע נכחו תושבים רבים שהם באו לתמוך ולשמוע את עיקרי התוכנית של סער לעיר.

סער אמר בדבריו כי: "כפר סבא נמצאת בצומת דרכים של ממש. עיר בערפל בה הכול נמצא בהקפאה. תוכניות לא יוצאות לפעול, כספים לא מנוהלים ביעילות, אין יוזמה, אין שקיפות, אין דיאלוג עם התושבים ויש תחושה שאין בשורה כמעט בשום תחום עירוני. כדי שלא יגרם נזק בלתי הפיך לעיר שלנו, ההנהגה הבאה של כפר סבא חייבת להיות הנהגה בעלת ניסון מוניציפלי, הנהגה אחראית, ישרה ובעלת יכולת מוכחת".

סער (50), נשוי ואב לשלושה, יליד כפר סבא ובוגר מערכת החינוך בעיר. את שליחותו הציבורית החל בעיר בתקופת ראש העירייה יצחק ולד, אשר מינה אותו לסמנכ"ל העירייה ובהמשך למנכ"ל.

בסוף שנת 2003 סער המשיך לתפקיד מנכ"ל עיריית הוד השרון ובהמשך עבר לשוק הפרטי. בשנים האחרונות משמש כיועץ ומלווה פרויקטים ברשות מקרקעי ישראל.

סער: "זה לא סוד, שבשנים האחרונות, אני פועל מול רשויות מקומיות במגוון תחומים. הניסיון שצברתי מאפשר לי לבוא מוכן ולהתחיל לעבוד מהרגע הראשון. אין זמן למידה ואין שכר לימוד שיבוא על חשבון התושבים. מהיום הראשון בתפקיד אדע להוציא אל הפועל תכניות, ליזום, לתכנן, להביא מקורות הכנסה, לפתור בעיות שעל הפרק ולהוביל את העיר להישגים".

את כנס ההכרזה פתחה ד"ר אוסנת ספורטה, בעברה מנהלת האגף לחינוך על יסודי בחולון. לאחר מכן, הציג סער את עיקרי תוכנית העבודה שלו לכפר סבא בכלל התחומים העירוניים: "בכוונתי להפוך את כפר סבא לעיר המתקדמת בשרון בתחומי החינוך, התעסוקה, התרבות, הספורט, השירות לתושב, שדרוג תשתיות, שדרוג מערך התחבורה ומענה לצרכי הדיור. עיר בעלת אופי כפרי, איכות חיים והשירות הטוב ביותר לתושבים".

במהלך הערב, הודיע סער על מינוי של מספר 2 ברשימה העתידית שלו, דני הרוש, סמנכ"ל עיריית כפר סבא לשעבר. התוכניות שהציג סער בערב ממוקדות ורחבות, ולדבריו: " לכפר סבא אין בעיה של כסף. התושבים פה משלמים מספיק ארנונה, אפילו יותר מדי. לכפר סבא אין בעיה של כסף , יש לה בעיה של ניהול וקביעת סדרי עדיפויות.

את תוכנית העבודה המלאה, כך התחייב סער, יקבלו התושבים לבתיהם בתקופה הקרובה.
חשבנו שיעניין אותך גם...
תלמידות סייבר גירלז במרתון לבגרות במחשבים
"המרכז לחינוך סייבר"
פעילות פסח במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
פעילות פסח במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
פותחים את הדרך לים
עשרות השתתפו במצעד העמים בכפ"ס
ישחקו הוותיקים לפנינו
צפת: שוקי אוחנה מתמודדות לראשות העירייה
צפת: שוקי אוחנה מתמודד לרה"ע
כאן משפצים
תחפושות פורים לפעוטות
מבצע תחפושות פורים ברשת חנויות קרטרס וברשת H&O