כפר סבא

רצים במרצ

יו"ר סיעת מרצ בכפר סבא, ד"ר פאלח סמארה הודיע כי בכוונתו להתמודד על בבחירות לראשות הסיעה שעתידות להתקיים במאי, מול חבר המועצה המכהן, עילאי הרסגור-הנדין. יו"ר ההסתדרות כפר סבא והוד השרון, שאול דור, יכריזעל מועמדותו לראשות העירייה ביום שני ה-5 בפברואר

פוליטיקה מקומית | זאב שרגא 01/02/2018

לפני כשבועיים הודיע יו"ר סיעת מרצ בכפר סבא, ד"ר פאלח סמארה, על התפטרותו מהתפקיד ופרישתו מהחיים הפוליטיים, "לאור התפתחות מפתיעה ולא מתוכננת בחיים העסקיים והמשפחתיים", כהגדרתו. בשבוע שעבר הפתיע ד"ר סמארה כשהודיע שהוא חוזר לפוליטיקה ובגדול – בכוונתו להתמודד על בבחירות לראשות הסיעה שעתידות להתקיים במאי, מול חבר המועצה המכהן, עילאי הרסגור-הנדין, שהצליח להכניס ארבעה מנדטים למועצה בבחירות האחרונות.

"לפני כמה חודשים נבחרתי באופן דמוקרטי ע״י מתפקדות ומתפקדי מרצ בכפר סבא לעמוד בראש סניף המפלגה בעיר. אני היו"ר הערבי הראשון של סניף מרצ בעיר יהודית, אות כבוד רציני לחברים בעיר בפרט ולמפלגה בכלל, בעיקר ביטוי חשוב לדו קיום ולאפשרות לקיים חיים משותפים, בימים שרוחות רעות רבות מנשבות מסביב," אמר ד"ר סמארה, "בזמן הקצר שחלף מאז הבחירות לסניף, פנו אלי לא מעט חברים וביקשו שאמשיך את התנופה, ארוץ בראש רשימת מרצ למועצת העיר ואף אציג את מועמדותי לראשות העיר, בכך אאפשר לכל השמאל החילוני הישראלי הדמוקרטי, להשיג תקדים חשוב בעל משמעות ברמה הארצית. פוליטיקאי ואיש ציבור ערבי, שדוגל בהשתלבות אזרחית מלאה, שמאמין שמדינת ישראל היא מדינת כל הישראלים, מתמודד על הבכורה בעיר יהודית כשווה בין שווים. לאור כל הפניות אליי מתושבים, פעילים, מתפקדים ומנהיגים, כולל מזכ"ל המפלגה, חבר הכנסת מוסי רז, אני אמשיך בתפקידי כיו"ר סיעת מרץ כפר סבא ואפעל להגדלת כוחה, וליישם את המהפך ההיסטורי הדמוקרטי בעיר".

הרסגור-הנדין מסר בתגובה כי, "מרצ היא מפלגה דמוקרטית. כל מי שמצטרף למרצ ופועל בניקיון כפיים יכול לרוץ בפריימריז של מרצ כפר סבא. אני כמובן מתכוון לנצח, באמצעות תמיכה רחבה של חברי מרצ ותיקים ומתפקדים חדשים, שעומדים מאחוריי ומאמינים בערכים שאני מייצג".

בתוך כך מתעתד יו"ר ההסתדרות כפר סבא והוד השרון, שאול דור, להודיע על מועמדותו לראשות העיר במסיבת עיתונאים שתתקיים בשכונת קפלן, ביום שני, 5.2. דור יכריז לראשונה על תכניותיו לעתיד העיר, ועל ניסיונו לשפר את שכר העובדים והסייעות בעיריית כפר סבא. במטה של דור שומרים בדיסקרטיות על התכניות אותן יציג ולדבריהם, "יהיו חידושים משמעותיים לעיר וקיים כבר צוות המכין את מאה הימים הראשונים לפיתוח העיר, בכל המישורים: חינוך, תרבות, ספורט, תחבורה, חניה ועוד.zeevshraga1978@gmail.com

חשבנו שיעניין אותך גם...
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
סיור שכונות בשכונת הדרים
משדרגים את פני העיר
צביקה צרפתי הכריז על התמודדות לראשות העירייה
צביקה צרפתי הכריז על התמודדות לראשות העירייה
הלוואה לסגירת המינוס
הלוואה לסגירת המינוס
לראשונה: רובוט לקטיף פלפלים סלקטיבי
לראשונה: רובוט לקטיף פלפלים סלקטיבי
לאות הזדהות
לאות הזדהות
מתמקמת בצמרת
אוניב' חיפה משיקה קמפוס בשנחאי