כפר סבא

עיריית כפר סבא זכתה באות החדשנות 2018

מדובר על פרס של החברה למשק ולכלכלה בוועידת השלטון המקומי על פרויקט KAFAS- IT אותו מוביל אגף מחשוב ומערכות מידע. בשנה האחרונה פיתחה העירייה כ- 13 מערכות טכנולוגיות למתן שירות איכותי לתושבים

העיר שלי | תמי מאור 12/02/2018

עיריית כפר סבא קיבלה השבוע את אות החדשנות לשנת 2018 של החברה למשק ולכלכלה בוועידת השלטון המקומי, על פרויקט KAFAS- IT אותו מוביל ויזם אגף מחשוב ומערכות מידע בניהולו של מוטי סרודי.

הרעיון המרכזי ומטרתו של הפרויקט המדובר הם מציאת פתרונות דיגיטליים וחדשניים, בדמות מערכות מחשוב, לצרכים המתעוררים באגפי ובמחלקות העירייה, כדי לחסוך משאבים כלכליים וכוח אדם, כחלק מחזון העיר הירוקה וכדי להעניק לתושב שירות איכותי ויעיל יותר. רק בשנה האחרונה פותחו בעיריית כפר סבא כ- 13 מערכות חדשות למתן שירות איכותי לתושבים.

במסגרת הפרויקט, נאספות פניות של מנהלים ועובדי הרשות לאגף המחשוב במטרה להעלות בעיות וקשיים בעת מתן שירות לתושב. לאחר מכן, מגבשים צורך ייחודי ומתבצע תהליך אפיון לפיתוח המערכת. בין השירותים שהונגשו לדיגיטליים באופן זה נמנים: פיתוח טפסים מקוונים ונגישים לתושב, קבלת טופס 4 באתר העירוני, מערכות לרישום מקוון למוסדות החינוך, פורטל ספקים ויועצים- חשבוניות ירוקות, מערכת לניהול התמיכות, שיבוץ סייעות בגני הילדים ועוד.

את האות המדובר מקבלת עיריית כפר סבא על יוזמה של חדשנות מוניציפלית בהתמודדות עם אתגרים שירותיים, כלכליים, תפעוליים וסביבתיים לתושב אשר מאפיינות יצירתיות וקדמה. מטרת האות הינה להכיר בחשיבות החדשנות כמפתח להתמודדות עם אתגרים אלה.

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העירייה, "בשנים האחרונות שמנו דגש על קידום הפיכת השירותים העירוניים לדיגיטליים, וזאת במטרה לחסוך במשאבים ולקצר תהליכים לתושבינו. פרס החדשנות מהווה חותמת על המהלכים חוצי הארגון עליהם עמלנו. אני מברך את אגף המחשוב על פועלו שהביא את כפר סבא לגרוף פרס נוסף, שמצטרף לשורת פרסים בהם זכינו השנה. אנו נמשיך לפעול לדיגיטציה של שירותים נוספים לרווחת התושבים".

מוטי סרודי, מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע, "אני שמח ונרגש על כך שפרויקט KAFAS-IT מקבל את הפרס וההכרה כפרויקט מוביל וחדשני, הרעיון והחזון הפכו למציאות, ואנחנו רק בתחילת הדרך. פיתחנו מערכות ייחודיות וחכמות, אשר מהוות מצפן טכנולוגי בעולם המוניציפאלי. נמשיך להוביל את עיריית כפר סבא למחוזות טכנולוגיים חדשים ולמצוא פתרונות לבעיות וקשיים שיעלו בעתיד".חשבנו שיעניין אותך גם...
פחות דוחות על מעבר באדום
מעמדים לתכשיטים
מעמדים לתכשיטים ואריזות מתנה מושקעות
חשד: הונה אנשים בעשרות אלפי שקלים
ערימות אשפה ברחוב איינשטיין
"הרחובות נראים כמו מזבלה אחת גדולה"
"אתם הכי חזקים שיש"
ללי שמר ורוחמה רז. שיתוף פעולה
צלילי געגועים לנעמי שמר
אכיפה נגד מכירת אלכוהול לקטינים
פעוט ננעל ברכב בגבעת ח"ן