כפר סבא

עיריית כפר סבא מצטיינת בטכנולוגיה

מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע בעיריית כפר סבא, מוטי סרודי, קטף את תואר מנהל מערכות מידע מצטיין של פורום C3, מגזין "אנשים ומחשבים" והפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א

העיר שלי | כתב לוקאל 21/02/2018

עיריית כפר סבא קוטפת הישג נוסף, כשמנהל אגף מחשוב ומערכות מידע, מוטי סרודי, קיבל את התואר: מנהל מערכות מידע מצטיין אותו העניקו הפורום הארצי למנהלי מערכות מידע C3, מגזין "אנשים ומחשבים" והפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. יש לציין כי בתואר המדובר זכו 3 מנהלים בלבד מהזירה המוניציפאלית, ביניהם סרודי.

ועדת האיתור שבחרה את המצטיינים ציינה על בחירתה בסרודי כי הוא, "מנהל עם גישה יזמית יוצאת דופן, שהופך כל אבן ומפיק ערך מוסף רב מקשרים קיימים. במסגרת עבודתו, הקים פורטל ספקים ירוק ומרכז פיתוח מערכות שמטרה להעניק לתושבים שירות דיגיטלי ונוח".

בטקס חגיגי במעמד יו"ר פורום C3, אל"מ במיל' רונן זרצקי, שהתקיים לאחרונה, קיבלו מנהלי מערכות מידע הן מהסקטור הפרטי והן מהסקטור הציבורי הצטיינות על עבודתם. השנה הדגש בקריטריונים לקבלת התואר המדובר היה נושא החדשנות הדיגיטלית.

כזכור, רק בשבוע שעבר קיבלה עיריית כפר סבא את אות החדשנות לשנת 2018 של החברה למשק ולכלכלה בוועידת השלטון המקומי. כמו כן, היא מועמדת בתחרות הפרסים היוקרתית בתחום ה- IT, על שלוש מערכות מידע שפיתחה, ביניהן: פורטל הספקים, מערכת טופס 4, ניהול נכסי העירייה ועוד.

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העירייה, "עיריית כפר סבא חרטה על דגלה לשפר ולייעל את מערך השירות לתושב, ובמסגרת זו משקיעה משאבים רבים במעבר לדיגיטל. תושבי העיר מוזמנים להיכנס לאתר העירוני ולבצע שימוש במערכות הרלוונטיות עבורם לקיצור קבלת השירותים העירוניים. אני מברך את מוטי סרודי על קבלת התואר החדש, ומאחל לו הרבה הצלחה בהמשך דרכו".

מוטי סרודי, מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע, "זהו כבוד גדול בשבילי להכלל ברשימת המצטיינים של פורום המנמ"רים 3C, מודה לוועדה הבוחרת ולהנהלת העירייה שאפשרה לי את חופש הפעולה לממש יוזמות וחלומות עבור עיריית כפר סבא. בשנה הקרובה נמשיך לפתח מערכות דיגיטליות חדשניות לרווחת התושבים ונשקיע באינטגרציה בין המערכות השונות".

חשבנו שיעניין אותך גם...
"אשבור לך את הפנים, תוריד את המצלמה"
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
מבקיע בימי חול
נער נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים בירושלים
נער נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים בירושלים
 פועל נפצע בהתהפכות מחפר במחצבה בערד
פועל נפצע בהתהפכות מחפר במחצבה בערד
פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת
בכמה מוצע למכירה הפנטהאוז הגבוה ביותר?
תנו לקרוא בשקט
מה הסיפור שלכם?