כפר סבא

מכת חולדות בשכונת כיסופים בכפר סבא

תושבים ברחוב הרב גולד בכפר סבא מספרים על חולדות רבות שמסתובבות בחצרות ובבתים. באחת הדירות נשכה חולדה שני ילדים קטנים שנזקקו לטיפול רפואי

חדשות | זאב שרגא 25/02/2018

השבוע ביקשנו לטפל בפניותיהם של דיירים ברחוב הרב גולד בשכונת כיסופים בכפר סבא, המתלוננים על "מכת חולדות" כהגדרתם. לדבריהם, חולדות רבות נצפות ברחבי השכונה ובמקרים מסוימים אף חודרות אל בתי התושבים. אחת הדיירות מספרת כי בשבוע שעבר, חדרה חולדה אל ביתה במהלך הלילה ונשכה את שני ילדיה הקטנים שנזקקו לטיפול רפואי.

"אנחנו מתגוררים בקומה שנייה ולפני שבוע נכנסה אחת החולדות לתוך הדירה, טיילה על השיש ולמזלנו ברחה", אומרת האם, דנה ברכה אסמלם, "בשבוע שעבר שוב חדרה חולדה לדירה והפעם בשעות הלילה, היא נכנסה לחדר של הילדים, בני 2.5 ו–4 ונשכה את שניהם בידיים. פנינו לעירייה ובתגובה שלחו מדביר שהשליך רעל לאחד מבורות הביוב ובזה הסתכם הטיפול שלהם בנושא".

"ברוך השם שהילדים ננשכו 'רק' ביד ולא נותרו סימנים גדולים, אבל זו עדיין נשיכה של חולדה", אומרת דנה, "התעוררתי בשתיים בלילה מבכי של אחד הילדים שהתלונן שכאב לו היד, הרגעתי אותו וחזרתי לישון ומיד שמעתי את הילד השני בוכה בצרחות, נכנסתי להרגיע אותו, שמעתי רעשים מוזרים וראיתי את הדם מהנשיכות. יצאנו מהחדר, נעלנו את החולדה בתוך החדר ובבוקר ניגשנו לרופאה שרשמה להם אנטיביוטיקה מאוד חזקה, ליתר ביטחון. בעירייה טוענים שאין להם מה לעשות, כיוון שהחולדה נכנסה לתוך הדירה ולמעשה זו בעיה שלנו".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית כפר סבא פועלת על פי ההנחיות והתקנות של המשרד להגנת הסביבה. מיד עם קבלת הפנייה הגיע למקום מדביר מקצועי שהניח בצורה מבוקרת חומר הדברה מתאים לטיפול במפגע",.


zeevshraga1978@gmail.com

חשבנו שיעניין אותך גם...
ניצחון והתרגשות
ניצחון והתרגשות
נסגר תיק החקירה נגד ראש עיריית דימונה
נסגר תיק החקירה נגד ראש עיריית דימונה
מנהלת חדשה לאגף מערכות מידע ומיחשוב
נמלט מהמשטרה ופגע בנער בחדרה
פצוע אנוש מפגיעת אוטובוס
יוזמה ברוכה במגדל העמק
ילדי הגנים שדרגו את החצר הציבורית במגדל העמק
פשוט סחיטה ואיומים
"פשוט סחיטה ואיומים"
עוד ענת בירן
השכנים בת"א עצרו את התמ"א