כפר סבא

במוצאי שבת האחרון הגיע המתמודד על ראשות מפלגת העבודה, אהוד ברק, לכנס פעילים רב משתתפים

סגן ראש העירייה עמוס גבריאלי, מנהל מטה אהוד ברק בעיר, נשא נאום מרטיט שריגש את הנוכחים וזכה לתשואות רמות כשאמר בין השאר שהעם זקוק למנהיג נקי מאינטרסים

חדשות | כתב לוקאל 19/04/2007

iritmark@local.co.il

במוצאי שבת האחרון הגיע המתמודד על ראשות מפלגת העבודה, אהוד ברק, לכנס פעילים רב משתתפים בבית מועצת הפועלים בעיר.

בנימין בן אליעזר, שר התשתיות שהצהיר תמיכה במחנה ברק הגיע אף הוא לכנס והכריז כי יו"ר תנועת הליכוד, בנימין נתניהו מוביל בסקרים ב- 32 מנדטים ולכן צריך להעמיד מועמד ראוי וחזק בהתאם ולפיכך "רק אהוד ברק יכול". עוד טען בן אליעזר כי יש להוריד סיכוייו של נתניהו להיבחר לראשות הממשלה משום שהוא "נעדר חמלה ו" בשבילו אנשים הם רק מספרים אישיים".

סגן ראש העירייה עמוס גבריאלי, מנהל מטה אהוד ברק בעיר, נשא נאום מרטיט שריגש את הנוכחים וזכה לתשואות רמות כשאמר בין השאר שהעם זקוק למנהיג נקי מאינטרסים.

ההפתעה הגדולה הייתה בהמשך הערב כאשר יו"ר מפעל המים, איציק יואל, הצהיר על תמיכה בברק, לאחר שהיה מזוהה עם מחנה אופיר פינס. גם יו"ר ועדת ההסברה שירלי רוקח אמרה בתגובה כי עברה ממחנה פינס לאהוד ברק. יצוין כי לפני מספר חודשים גם חבר מועצת העיר עמירם מילר עבר למחנה ברק ממחנה פינס.

יואל:" החלטתי לתמוך במועמד המתאים ביותר לדעתי שיוביל את מפלגת העבודה ואת מדינת ישראל בעתיד".

ב1/5 צפוי המתמודד אופיר פינס להגיע לכנס פעילים דומה ומספר ימים לאחר מכן ב8/5 צפוי המתמודד עמי איילון להגיע. הבחירות על ראשות המפלגה כידוע יתקיימו לקראת סוף חודש מאי.


אופיר אקוניס, יועץ התקשורת של ביבי, :"כשתרומתו של פואד לכלכלת ישראל תהיה פרומיל ממה שעשה נתניהו כשכיהן כשר אוצר לטובת מדינת ישראל, חוסנה הכלכלי וחוסנם של אזרחיה , אז אולי אפשר יהיה להתייחס ברצינות לביקורת מסוג שמתח פואד, בכלל מוטב לבן אליעזר, שיעסוק בענייני משרדו במקום לכלות את זמנו במסעות פריימריס במפלגת העבודה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
אירועי חודש פברואר באושילנד
אלאדין, הנסיכה איימי והשפים מ"שני גברים ומקרר" מגיעים לאושילנד
פאי רועים פשוט וקל להכנה
פאי רועים ב-5 מרכיבים בלבד
עמק המעיינות
פסח 'חופשי יומי' בעמק המעיינות
מובילה בחינוך
הפוליטיקה של כפר סבא
מכרז לדירות להשכרה ארוכת טווח
השגרירים הצעירים של רחובות
יופי של התמדה