מודיעין

מודיעין: יריד התחפושות יד שנייה חוזר

יש לכם תחפושות שאין בהם צורך? מחפשים לקנות תחפושות במחירים מוזלים? ב-15 בפברואר ברחבת הדשא מול היכל התרבות במודיעין יתקיים יריד תחפושות יד שנייה

העיר שלי | כתב לוקאל 29/01/2018

יש לכם תחפושות שאין בהם צורך? מחפשים לקנות תחפושות במחירים מוזלים? באגף תרבות ואירועים של עיריית מודיעין מכבים רעות מזמינים את תושבי העיר להחליף, למכור ולקנות תחפושות יד שנייה באווירה פורימית במיוחד, ביריד לתחפושות יד שנייה.

כידוע מדי שנה מקיימת העירייה את היריד, במטרה לעודד שמירה על איכות הסביבה והוזלת ההוצאות להורים בתקופת החגים.

השנה ייערך היריד ביום חמישי 15.2.18 בין השעות 16:30 – 18:30 ברחבת הדשא מול היכל התרבות שברחוב עמק דותן 49 ותושבי העיר מוזמנים להגיע עם תחפושות שאין להם בהן צורך, מחצלות או שולחן להצגת הפריטים וכסף קטן לעודף ולהציע את התחפושות למכירה במחירים מוזלים. בנוסף למכירה ורכישה, במסגרת השוק ניתן גם להחליף תחפושות, למסור או לתרום לארגונים התנדבותיים.

יריד התחפושות המסורתי שמהווה את הסנונית הראשונה המבשרת את בואו של חג הפורים מושך אליו בכל שנה מאות תושבים, הורים וילדים שמגיעים להחליף, למכור ולקנות תחפושות באווירה חגיגית. זו הזדמנות לרכוש תחפושות בהוצאה מינימאלית לקראת חגיגות פורים, תהלוכת העדלאידע העירונית שתתקיים בסוף חודש פברואר ב- 23.2 והפנינג פורים ב- 2.3. הכניסה ליריד חופשית והמבקרים שיגיעו יוכלו גם ליהנות מצייר קריקטורות שיצייר את המשתתפים, עמדת איפור ואמן בלונים שיחלק לילדים בלונים בשלל צבעים וצורות, ללא תשלום. במקרה של יום גשום האירוע מבוטל.

לפרטים נוספים, אגף תרבות ואירועים 08-9726173 וביום האירוע במוקד העירוני 106.

חשבנו שיעניין אותך גם...
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
האשפה שהושלכה מהחלון
תרופה למכה
חוגגים סוכות עם קק"ל
"אני לא סלב, רק עובדת עירייה בתחום הפיקוח העירוני"
סחלב חם לקראת החורף
חשד: הצית דר וגרם לשריפת מבנה
חשד: הצית גדר וגרם לשריפת מבנה
תלמידים ותיקים במפגש עירוני בבתי הספר בהרצליה
סבתא הולכת לכיתה א'
הכביש נפתח, הפקקים החלו