מודיעין

יוקמו תחנות מד"א ומכבי אש במודיעין

המבנים מתוכננים לקום ברחוב עמק האלה, בסמוך לחורשת הנופלים. תחנת מגן דוד אדום תהיה בגודל בינוני ותשרת את תושבי העיר והסביבה

העיר שלי | תמי מאור 11/02/2018

לאחרונה, אישרה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה את התב"ע להקצאת שטחים ייעודיים להקמת מבני קבע עבור תחנת מגן דוד אדום ותחנת כיבוי אש והצלה בעמק האלה.

המבנים מתוכננים לקום ברחוב עמק האלה, בסמוך לחורשת הנופלים. תחנת מגן דוד אדום תהיה בגודל בינוני ותשרת את תושבי העיר והסביבה.

בסיור שערך לאחרונה ראש העירייה, חיים ביבס, עם מנכ"ל מד"א, אלי בין, נקבע כי מד"א יקדמו מהר ככל הניתן את הקמת התחנה ולאחר שזו תושלם יעתיקו את פעילותם ממתחם הקרוואנים למבנה הקבע. כעת, נערכים שירותי מד"א וכיבוי האש לחתימה על הסכם קבלת הקרקע מרשות מקרקעי ישראל על מנת שיוכלו לקדם את עבודות התכנון והבינוי.

העברת מד"א וכיבוי האש למבני קבע, מהווה שלב נוסף וחשוב בעבודות העירייה לפינוי מתחם הקרוואנים, שכולל גם את תחנת המשטרה אשר צפויה לאכלס את מבנה הקבע שלה במרכז העיר החדש בעוד כשמונה חודשים.

ראש העירייה, חיים ביבס: מודיעין מכבים רעות ממשיכה לצמוח ועל הגופים הקיימים בה מיום הקמתה לגדול בהתאם. בשבועות האחרונים פעלנו רבות יחד עם מד"א וכב"א מול כל הגורמים הרלוונטיים על מנת להתחיל את תהליך להקמת מבני קבע לשניים מהגופים החשובים ביותר בעיר אשר מסייעים ביום יום על שמירת חיי התושבים."

חשבנו שיעניין אותך גם...
נכנס יין יצא סוד
נפרדו באהבה
3 תושבי עפולה נעצרו עם מאות גרם סמים
חשד: הונה נשים באלפי שקלים
גבר כבן 50 נדקר בחיפה
גבר כבן 50 נדקר בחיפה
ההרצלים
ההרצלים מבית היוצר של הווקה פיפל
צאלה וקסמן-גונן, סמנכלית שירות והסברה בעיריית כפר סבא
מעיריית כפר סבא להייטק
מלייפציג להרצליה
מלייפציג להרצליה