מודיעין

יוקמו תחנות מד"א ומכבי אש במודיעין

המבנים מתוכננים לקום ברחוב עמק האלה, בסמוך לחורשת הנופלים. תחנת מגן דוד אדום תהיה בגודל בינוני ותשרת את תושבי העיר והסביבה

העיר שלי | תמי מאור 11/02/2018

לאחרונה, אישרה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה את התב"ע להקצאת שטחים ייעודיים להקמת מבני קבע עבור תחנת מגן דוד אדום ותחנת כיבוי אש והצלה בעמק האלה.

המבנים מתוכננים לקום ברחוב עמק האלה, בסמוך לחורשת הנופלים. תחנת מגן דוד אדום תהיה בגודל בינוני ותשרת את תושבי העיר והסביבה.

בסיור שערך לאחרונה ראש העירייה, חיים ביבס, עם מנכ"ל מד"א, אלי בין, נקבע כי מד"א יקדמו מהר ככל הניתן את הקמת התחנה ולאחר שזו תושלם יעתיקו את פעילותם ממתחם הקרוואנים למבנה הקבע. כעת, נערכים שירותי מד"א וכיבוי האש לחתימה על הסכם קבלת הקרקע מרשות מקרקעי ישראל על מנת שיוכלו לקדם את עבודות התכנון והבינוי.

העברת מד"א וכיבוי האש למבני קבע, מהווה שלב נוסף וחשוב בעבודות העירייה לפינוי מתחם הקרוואנים, שכולל גם את תחנת המשטרה אשר צפויה לאכלס את מבנה הקבע שלה במרכז העיר החדש בעוד כשמונה חודשים.

ראש העירייה, חיים ביבס: מודיעין מכבים רעות ממשיכה לצמוח ועל הגופים הקיימים בה מיום הקמתה לגדול בהתאם. בשבועות האחרונים פעלנו רבות יחד עם מד"א וכב"א מול כל הגורמים הרלוונטיים על מנת להתחיל את תהליך להקמת מבני קבע לשניים מהגופים החשובים ביותר בעיר אשר מסייעים ביום יום על שמירת חיי התושבים."

חשבנו שיעניין אותך גם...
'מי שיקבע זה התושבים'
צעיר נורה למוות בבת ים
מרכיבים מועצה חדשה
: עוז מאלאך - מנהל תכנית מודיעין-סגולות ומנהל ה-IT של כפר הנוער ימין אורד; יניב בן-נון, סמנכל פיתוח עסקי iProsis, ועמית ברקאי, מייסד ומנכל iProsis
SAP ו- iProsis יסייעו להכשיר נוער במצוקה לתפקידים טכנולוגיים בצה"ל ובחברות הייטק
ארז רוזנברג וירון רותם. פיתחו אפליקציה מצילת חיים
מישהו שומע אותי!
מעלים את הסיף על המפה
איך לשפר המרות?
איך לשפר המרות?
פועל נפצע מזרוע של משאבת בטון - מצבו בינוני עד קשה
פועל נפצע מזרוע של משאבת בטון - מצבו בינוני עד קשה