פתח תקווה

תושב פתח תקוה מואשם ברצח אשתו

על פי כתב האישום, הנאשם חשד כי המנוחה בוגדת בו וכל ניסיונותיה לשכנעו כי אין ממש בחשד עלו בתוהו. ב-23.11.17, בעת שהיו בדירתם פרץ ויכוח בין השניים במהלכו התקשרה המנוחה למוקד המשטרתי על מנת להזעיק עזרה. הנאשם החליט לגרום למותה של המנוחה ונטל סכין, ובעוד המנוחה משוחחת עם המוקדנית דקר את המנוחה שש פעמים בגופה

חדשות | תמי מאור 11/01/2018

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד תושב פתח תקוה בגין עבירת רצח אשתו וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות.

על פי כתב האישום, אשר הוגש ע"י עו"ד קרן ענבר פישביין, במהלך החודשים שקדמו לאירוע התעורר בנאשם חשד כי המנוחה בוגדת בו וכל ניסיונותיה לשכנעו כי אין ממש בחשד עלו בתוהו. על הרקע הזה התגלעו בין השניים מעת לעת עימותים וויכוחים. בבוקר ה-23.12.17, בעת שהיו בדירתם פרץ ויכוח בין השניים במהלכו התקשרה המנוחה למוקד המשטרתי על מנת להזעיק עזרה. הנאשם החליט לגרום למותה של המנוחה ונטל סכין, ובעוד המנוחה משוחחת עם המוקדנית דקר את המנוחה שש פעמים בגופה. מיד לאחר מכן דקר הנאשם את עצמו בבטנו. המנוחה ניסתה לחטוף את הסכין מידיו, אך הוא אחז בסכין בחוזקה ולא אפשר לה לעשות כן.

בעת האירוע אחד מילדיהם של השניים ישן בחדרו והתעורר למשמע זעקותיה של המנוחה. הבן ניסה לקחת את הסכין מהנאשם ותפס את הסכין בלהבו. על מנת למנוע מהבן לקחת ממנו את הסכין משך הנאשם את הסכין וגרם לבן לחתכים בכפות ידיו. כתוצאה ממאבק נפלו הנאשם והמנוחה, והסכין נשמטה מידיו של הנאשם. הבן הורה למנוחה לברוח מהדירה והיא התמוטטה בחצר הבניין ובהמשך נקבע מותה. בהמשך אושפזו הנאשם והבן בבית החולים.


חשבנו שיעניין אותך גם...
התייעלות אנרגטית בעיריית רעננה
ברעננה דואגים לאזרחים הוותיקים
חדש: שירות הסעות לבתי הספר
ששה הרוגים בתאונה בכביש הבקעה
פעילות אכיפה במועדוני חשפנות
מניב למען הקהילה:
מניב למען הקהילה:
מבנה חדש בקריית החינוך ע"ש רון ארד
ציון צמח
חיזוק להפועל "ניר" רמת השרון