פתח תקווה

"הפקקים רק יחמירו אם המדינה לא תחשוב לפני שהיא בונה"

תושבי פתח תקוה וכפר סירקין יחד עם ראש עיריית פתח תקוה ביציאה מהעיר נגד תוכנית הותמ"ל לבנות באזור אלפי יחידות דיור מבלי לטפל בסוגיית התחבורה

חדשות | תמי מאור 23/01/2018

הבוקר (שלישי) הפגינו תושבי פתח-תקוה וכפר סירקין יחד עם ראש העירייה פתח תקוה איציק ברוורמן ביציאה מהעיר נגד תכנית הותמ"ל לבנות באזור אלפי יחידות דיור מבלי לטפל בסוגיית התחבורה.

מדובר במחאה שמגיעה אחרי שכבר הוגשה עתירה לבג"ץ בנושא ושבמסגרתה הביעו השופטים את הזדהותם עם הצורך של התושבים ושל העירייה למנוע מצב עגום באזורם בעתיד, אך ציינו כי יש להגיש את העתירה בשלב מאוחר יותר של התהליך המנהלי על מנת שבג"ץ יוכל להתערב בנושא.

ראש העיר פתח-תקווה איציק ברוורמן אמר בהפגנה: "הפקקים שאנחנו רואים פה, לא חדשים לתושבי פתח תקוה. הם גם לא תוצאה של הגשם, הם תוצאה של חוסר הבנה מוחלט של הצרכים של אזרחי ישראל. יצאתי היום, בגשם, מוקדם בבוקר להפגין יחד עם התושבים בגלל חשש משותף לכולנו. אם החתירה לפתור את משבר הדיור לא תיעשה בשים שכל, תוך יצירת תשתיות תחבורה ציבורית ראויות, הפקקים האלה רק יחמירו בעתיד ואז כבר יהיה מאוחר מידי כדי לשנות. דמיינו לעצמכם סיטואציה שבה הפקקים יהפכו לכל כך בלתי אפשריים עד שהמדינה תיאלץ לחסום את הכביש כדי להכניס תשתיות תחבורה. כמה זמן החיים של כולנו פה יתקעו תרתי משמע? לכן אנחנו מוחים ביחד לכן לא ננוח עד שנשנה את המצב ונכריח את המדינה לחשוב לפני שהיא בונה".

בתמונות – ראש העיר ברוורמן מפגין יחד עם התושבים ביציאה מפתח-תקווה

(קרדיט צילום: לשכת דובר עיריית פתח-תקווה)

חשבנו שיעניין אותך גם...
נחילי ארבה , בדרך לישראל?
מכת ארבה
ענף הבנייה מצב אי ודאות
"ענף הבנייה מצב אי ודאות"
אגם רודברג בקמפיין ל - SKECHERS
רמי ויניב ושני ילדיהם
"אין סיבה שיפלו אותנו"
ניצחון להפועל רעננה על בית"ר י-ם
דרום שחור
דרום שחור
עשרות השתתפו במצעד העמים בכפ"ס
ניסו אביטן בקפה לביא
כדורגל במתחם מול 7