פתח תקווה

49 ילדים תושבי פתח תקוה קיבלו מחשב בטקס סיום פרויקט "מחשב לכל ילד"

ראש העירייה, איציק ברוורמן "פרויקט מחשב לכל ילד יסייע להצמיח דור חדש, דור לומד, דור חוקר, דור איכותי יותר"

העיר שלי | תמי מאור 29/01/2018

49 ילדים וילדות תושבי פתח תקוה זכו בשבוע שעבר, לקבל מחשב בטקס סיום פרויקט "מחשב לכל ילד", שנערך בעיר. באירוע המרגש השתתפו סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז (הליכוד), העומד בראש הפרויקט מטעם הממשלה, ראש העירייה, איציק ברוורמן, מנהל מינהל החינוך בעיר, רמי הופנברג, נציג בנק 'מרכנתיל' מנהל סניף פתח תקוה, רונן צדיק, וכן מנכ"לית "מחשב לכל ילד", אורלי תמיר.

"אני שמח ונרגש להיות כאן", פתח סגן השר מזוז את האירוע, "בכל אחד ואחת מהילדים שלנו טמון פוטנציאל אדיר שאני תקווה שבזכות הפרויקט יגיע לידי מימוש. אני גאה להוציא לפועל את החזון שלנו לעתיד טוב יותר לילדינו. כילד, גם אני חוויתי קשיים לא פשוטים ואני מודע לאתגרים שאתם מתמודדים איתם. עם המוטיבציה שלכם והרוח הגבית, אתם צועדים אל עתיד מבטיח".

ראש העירייה בירך את הילדים וההורים, ואמר "בעידן של היום המחשב והאינטרנט אינם מותרות, אלא כלי עבודה הנחוץ ללמידה ולעבודה. אני מודה לסגן השר מזוז ולכל הצוות שעשה במלאכה ומברך את הילדים וההורים על סיום ההכשרה".

"יש לי את הזכות הגדולה להיות חלק מהפרויקט היפה הזה", סיכמה המנכ"לית תמיר, "ולכם הילדים אני אומרת – תיהנו מהמחשבים, תלמדו, תשחקו, תקראו ותגלשו. יש לכם את המחשבים הכי טובים שיש".

פרויקט "מחשב לכל ילד" הוקם בשנת 1996 על ידי אנשי עסקים מובילים בארץ וקיבל את חסותה של ממשלת ישראל. במסגרת הפרויקט מוענקות מדי שנה אלפי ערכות מחשב לילדים שאין יד משפחתם משגת לרכושם, הכוללות מחשב חדש וחדיש, הדרכה בת 45 שעות, תוכנות ולומדות, חיבור לאינטרנט, מוקד טלפוני לסיוע טכני ואחריות בבית המשפחה למשך שלוש שנים. עד כה הוענקו במסגרת הפרויקט כ-75 אלף ערכות מחשב המשמשות כ-450 אלף ילדים מכל רחבי הארץ ומכל מגזרי האוכלוסייה.

פרויקט "מחשב לכל ילד" מנוהל בעיר ע"י האגף לשירותי חינוך אשר מרכז צוות עירוני ובין-מוסדי העוסק בבחירת הזכאים, מאז 1998 השנה בה פתח תקוה הצטרפה לפרויקט. יוספה קין מנהלת האגף לשירותי חינוך אמרה "מטרתנו לטפח את הילדים ולתת להם את הכלים ללמוד ולהצליח, ולמצות את כישוריהם בכל תחום בו יבחרו".

חשבנו שיעניין אותך גם...
התוכנית של גרובר
התוכנית של גרובר
מפלגת העבודה תומכת ברפי סער לראשות עיריית כפ"ס
עשרות כשירים מצילי חיים נוספים במוסדות חינוך וציבור ברחבי העיר
דפיברילטורים הוצבו ברחבי ב"ש
עודד אמר לפתוח ת'כיס
שינויים בתנועה בכביש 531 בעקבות עבודות
שינויים בתנועה בכביש 531 בעקבות עבודות
לא נרשמו הכנסות כנדרש
"בשל חג האהבה יש לי לחץ ולכן לא רשמתי"
יש קמע לרמת השרון
קמע חדש ל"הפועל "ניר" רמת השרון?
פרויקט ויטל בפלורנטין
חברת וויי בוקס החלה לבנות את הפרויקט השלישי שלה בפלורנטין