פתח תקווה

"תורם את תוספת שכרי לנכי צה"ל"

ראש עיריית פתח תקוה, איציק ברוורמן, הודיע שהוא מוותר על העלאת השכר בשל המחסור התקציבי למערכות הרווחה והבריאות, כמו לניצולי השואה והנכים ויתרום את תוספת השכר שהוא אמור לקבל בתחילת מרס לארגון נכי צה"ל

פוליטיקה מקומית | תמי מאור 26/02/2018

בימים הקרובים יעביר ראש עיריית פתח תקוה, איציק ברוורמן, את התרומה הראשונה משכרו להנהלת ארגון נכי צה"ל פתח תקוה "בעידן הנוכחי, כשמערכות הבריאות והרווחה קורסות – אני תורם לאלה שהקיזו דמם ושילמו בבריאותם עבור ביטחוננו" .

ברוורמן הודיע אמש שיתרום את תוספת השכר אותה הוא אמור לקבל בתחילת חודש מרס, לנכי צה"ל. לדבריו, הוא תורם סכום זה מטעמים ערכיים, לאחר שהודיע שהוא מוותר על העלאת השכר בשל המחסור התקציבי למערכות הרווחה והבריאות, כמו לניצולי השואה והנכים.

המחווה של ברוורמן לארגון נכי צה"ל בפתח תקוה נעשית, לאחר שבימים אלה אישר שר הפנים את תוספת השכר לראשי העיריות והרשויות המקומיות ברחבי המדינה. מדובר ב-551 נושאי משרות אלה, ששכרם צמוד לשכר השרים. אולם, ברוורמן הודיע, כאמור, שהוא מעדיף שכסף זה יינתן למטרות חברתיות ראויות.

"לא מרגיש לי נכון וראוי להעלות את שכרי, כאשר אזרחי ישראל מתמודדים עם בעיות גדולות שמצריכות התייחסות תקציבית אחרת. לא ראוי לעשות זאת כשהנכים מפגינים ברחובות וניצולי השואה עדיין לא קיבלו את מה שהמדינה חייבת להם. כשמערכות בריאות ורווחה קורסות, אין מקום להשקיע בהעלאת שכר של נבחרי הציבור", ציין ברוורמן.

ברוורמן, מראשי הרשויות ונבחרי הציבור הבודדים שעשה את המחווה הערכית הזאת, פנה להנהלת ארגון נכי צה"ל והודיע על כוונתו. "אין צורך להכביר במילים אודות תרומתכם העצומה לביטחונה, קיומה ושגשוגה של מדינת ישראל. אתם שהקזתם את דמכם למען העם והארץ, ראויים לקבל את תרומתי אשר ייעדתי למטרה נעלה זאת", כתב.


חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: זייפו כרטיסי אשראי ומשכו מאות אלפי שקלים
אודי רז. תמיד אהבתי לעזור
יש לכם ידידים
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה
נגב קוד בבית ספר נועם אורות נתיבות
תכנית חדשה למצוינות של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל
העזיבה של רונן
מס' הכיתות בשז"ר ויוחנני לא יצומצם
פסקל ברקוביץ ויעל ארד
רשת מלונות דן אירחה את הספורטאים הפראלימפים
מבריטניה לעכו