פתח תקווה

"תורם את תוספת שכרי לנכי צה"ל"

ראש עיריית פתח תקוה, איציק ברוורמן, הודיע שהוא מוותר על העלאת השכר בשל המחסור התקציבי למערכות הרווחה והבריאות, כמו לניצולי השואה והנכים ויתרום את תוספת השכר שהוא אמור לקבל בתחילת מרס לארגון נכי צה"ל

פוליטיקה מקומית | תמי מאור 26/02/2018

בימים הקרובים יעביר ראש עיריית פתח תקוה, איציק ברוורמן, את התרומה הראשונה משכרו להנהלת ארגון נכי צה"ל פתח תקוה "בעידן הנוכחי, כשמערכות הבריאות והרווחה קורסות – אני תורם לאלה שהקיזו דמם ושילמו בבריאותם עבור ביטחוננו" .

ברוורמן הודיע אמש שיתרום את תוספת השכר אותה הוא אמור לקבל בתחילת חודש מרס, לנכי צה"ל. לדבריו, הוא תורם סכום זה מטעמים ערכיים, לאחר שהודיע שהוא מוותר על העלאת השכר בשל המחסור התקציבי למערכות הרווחה והבריאות, כמו לניצולי השואה והנכים.

המחווה של ברוורמן לארגון נכי צה"ל בפתח תקוה נעשית, לאחר שבימים אלה אישר שר הפנים את תוספת השכר לראשי העיריות והרשויות המקומיות ברחבי המדינה. מדובר ב-551 נושאי משרות אלה, ששכרם צמוד לשכר השרים. אולם, ברוורמן הודיע, כאמור, שהוא מעדיף שכסף זה יינתן למטרות חברתיות ראויות.

"לא מרגיש לי נכון וראוי להעלות את שכרי, כאשר אזרחי ישראל מתמודדים עם בעיות גדולות שמצריכות התייחסות תקציבית אחרת. לא ראוי לעשות זאת כשהנכים מפגינים ברחובות וניצולי השואה עדיין לא קיבלו את מה שהמדינה חייבת להם. כשמערכות בריאות ורווחה קורסות, אין מקום להשקיע בהעלאת שכר של נבחרי הציבור", ציין ברוורמן.

ברוורמן, מראשי הרשויות ונבחרי הציבור הבודדים שעשה את המחווה הערכית הזאת, פנה להנהלת ארגון נכי צה"ל והודיע על כוונתו. "אין צורך להכביר במילים אודות תרומתכם העצומה לביטחונה, קיומה ושגשוגה של מדינת ישראל. אתם שהקזתם את דמכם למען העם והארץ, ראויים לקבל את תרומתי אשר ייעדתי למטרה נעלה זאת", כתב.


חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל הגיימינג של המדינה חוזר ובגדול
פסטיבל הגיימינג של המדינה חוזר ובגדול
נעצרה בחצי
ב(ע)ין השורות
מהומה בבית הספר בגין
רוסלנה רודינה
נבחרת הסלבס החדשה של רשת גלי
פועל נקבר למוות בהריסות מפעל באזור ירושלים
לא בונים בשרון
לא בונים בשרון
רצים למועצה
רצים למועצה