ראשון לציון

החברה לבטחון ראשון לציון קוראת לתושבים לחדש תווי תושב

בחברה לביטחון מגבירים את חלוקת תווי התושב ובמקביל יחל שלב האכיפה. מנכ"ל החברה לבטחון: "אני קורא לתושבים להקדים ולחדש את תווי התושב ובכך להימנע מקנסות מיותרים" * לרשות התושבים קיימות שלוש דרכים לחידוש תו התושב

העיר שלי | תמי מאור 22/01/2018

עשרות אלפי תושבים בראשון לציון טרם חידשו את תווי התושב שברשותם שהונפקו לפני למעלה משלוש וארבע שנים, ובכך הם חשופים למתן קנסות. למרות פעילות הסברתית נרחבת בעיר של החברה לבטחון, הקוראת לציבור להקדים ולחדש את התו ובכך להימנע מעומס שצפוי להאריך את משך זמן ארוך לחידוש התו וכן להימנע מהתראות ואף קנסות. נכון לעכשיו, כעשרים אלף תושבים שנדרשים לחדש את התו- טרם עשו זאת.

תו התושב מקנה לתושב הטבות לחניה בחינם באזורים המסומנים בכחול-לבן ובחוף הים וכן בכל מקום אחר המותר על פי חוק ותמרורים המוצבים בכניסה לרחובות העיר וכן לדיירים המתגוררים באזורים בהם החנייה מוגבלת לתושבי הרחוב. למרות ששנת 2017 הסתיימה החברה לבטחון נמנעו מלרשום דו"חות למי שטרם חידש והסתפקו עד כה בהתראות. אולם עתה תחודש האכיפה ובחברה לבטחון מפצירים בתושבים להימנע מהסיטואציה ולחדש את התו בשורה של מסלולים שונים ונגישים.

בחברה לבטחון מדגישים כי כל אלו שחידשו את התו אך טרם קיבלו את המדבקה לביתם- יכולים להיות רגועים שכן קיומם של תווי התושב מעודכנים במספוני המפקחים ועל כן לא תבוצע כנגדם אכיפה.

סגן ראש העירייה, רז קינסטליך, המחזיק בתיק הביטחון: "לטובת העניין הוקצו משאבים רבים על מנת להנגיש את השירות באופן הטוב ביותר לתושבי העיר. עיריית ראשון לציון והחברות העירוניות עמלים כל העת להנגיש את השירותים העירוניים לתושבי ראשון לציון בשלל התחומים העירוניים". מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני, הוסיף הוסיף: "החברה לביטחון נערכה על מנת להעניק שירות מהיר לחידוש התווים. אני קורא לתושבים להקדים ולהסדיר את תווי התושב ובכך להימנע מקנסות מיותרים. בתוך כך נציין כי עיריית ראשון לציון נמצאת בימים אלו בעיצומו של תהליך מיתוג. במסגרת זו רוענן גם תו התושב.

לרשות התושבים קיימות שלוש דרכים לחידוש תו התושב. הדרך הראשונה: חידוש באמצעות פורטל האינטרנט שנמצא באתר האינטרנט של החברה לביטחון ולסדר ציבורי - בכתובת www.rlz-bitachon.co.il. במסגרת מילוי הפרטים יש לסרוק את המסמכים הנדרשים לקבלת תו התושב לפורטל האינטרנט. הדרך השנייה: חידוש תו התושב באמצעות מסירת המסמכים במשרדי החברה לביטחון ולסדר ציבורי ברחוב ז'בוטינסקי 61. הדרך השלישית והאחרונה- באמצעות שליחת הבקשה וצירוף מלוא המסמכים הנדרשים להנפקת תו התושב וצירוף עלות הנפקת התו, למשרדי החברה לביטחון ולסדר ציבורי – בכתובת ז'בוטינסקי 61 ראשון לציון. יש לציין שקבלת התווים לביתכם תיעשה אך ורק באמצעות הדואר.

על פי הקריטריונים, על המבקש להיות תושב העיר, שבבעלותו או שבהחזקתו הבלעדית כלי רכב פרטי או מסחרי שמשקלו הכולל הינו עד 4 טון. כמו כן יש להגיש מסמכים מאמתים כמו עותק מצולם של תעודת הזהות בצירוף הספח, שבו רשומה כתובת מגורים עדכנית בראשון לציון. וכן עותק מצולם של רישיון רכב תקף על שם המבקש.

חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש העיר ומנכל אשלים דר סולימאני
בצפת מאיצים תהליכים לפיקוח מערך החינוך עד גיל 3
תורת המשחקים
בעקבות חגיגת מבצעי 50% הנחה על מאות מוצרים ב חצי חינם
שוברים את השוק, חותכים מחירים בחצי
הדוד מאוסטרליה
שלב ב' של "אזור אוויר נקי" בחיפה יצא לדרך:
שגית הלל ברגרפרוינד. אני רוצה באמצעות הסיפור שלי ללמד אנשים איך ליצור שינויים בחיים
עיין ערך האהבה
ראש עיריית כפר סבא עם המשלחת מסין
חינוך חובק עולם
כחמישה עשר באב
"לא רק חג האהבה"