רחובות

רחובות מצדיעה למנצח "תזמורת קלאסיקה רחובות"

בשנה שעברה, מונה דורון סלומון לכהן כמנצחה החדש של התזמורת. סלומון, שהתחבר לתזמורת ולעיר רחובות הודיע לא מכבר כי ימשיך לעונת קונצרטים נוספת. בקרוב הוא יקבל פרס על מפעל חיים למבצעי מוזיקה מטעם שרת התרבות

העיר שלי | תמי מאור 10/01/2018

בשנה שעברה מונה דורון סלומון לכהן כמנצחה החדש של "תזמורת קלאסיקה רחובות". סלומון, שהתחבר לתזמורת ולעיר רחובות הודיע לא מכבר כי ימשיך לעונת קונצרטים נוספת לשביעות רצונם של תושבי העיר חובבי המוזיקה הקלאסית.

לאחרונה התבשר סלומון כי יקבל פרס על מפעל חיים למבצעי מוזיקה מטעם שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, והביא המון כבוד והערכה לעיר. כשהתבקש למסור את תגובתו לזכייה אמר דורון (בצחוק) כי: "זה הפרס השלישי שלי החודש. רק לפני שבוע קיבלתי את אות יקיר פסטיבל 'צלילי מדבר' ולפני חודש, באלסנדריה שבאיטליה, זכיתי בפרס גיטרת זהב, זה נחמד שאנשים מפרגנים, זה מרגיש כאילו הקריירה שלי מתחילה מחדש".

בתאריך 2.2.18 תופיע "תזמורת קלאסיקה רחובות" בניצוחו של סלומון בקונצרט פתוח לקהל הרחב בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני. זו הזדמנות נהדרת לכבד את סלומון לרגל זכייתו בפרס וליהנות ממופע מוזיקלי משובח. עוד ישתתפו בקונצרט הכנרת הסולנית, כרמלה ליימן ותזמורת כלי קשת מהקונסרבטוריון העירוני. בתכנית: יצירות מאת המלחינים סיבליוס, ביזה, שטראוס, צ'ייקובסקי, מאסנה, סרסטה ועוד.

מנהלת המחלקה למוסיקה והקונסרבטוריון העירוני, ריטה וינוקור: "זכינו במנצח ברמה הגבוהה ביותר. חברי התזמורת נהנים מאד לעבוד עם איש מקצוע כל כך איכותי ואנו רואים שגם הוא נהנה לעבוד איתם. אנו מקווים שדורון יישאר אתנו למשך שנים ארוכות קדימה, ומאמינים שיחד נוכל לקדם את תחום המוסיקה ברחובות גם לטובת המוסיקאים שנהנים לנגן תחת ניצוחו, וגם על מנת שנוכל לבנות יחד תכניות ייחודיות עבור תושבי העיר".

"תזמורת קלאסיקה רחובות" נוסדה בשנת 2001 על ידי המנצח סם זבה. במהלך שנותיה התזמורת עברה תחת שרביטם של מנצחים ידועי שם. התזמורת היא גוף המשלב מוזיקאים מקצועיים, חובבים מתקדמים, צעירים ומבוגרים. מטרת התזמורת לתת במה לכישרונות מקומיים ולשלבם בתוכניות מוזיקליות מובחרות. התזמורת מנגנת רפרטואר קלאסי מגוון בסגנונות שונים ומתקופות שונות. התזמורת משתתפת קבוע בערב שירי לוחמים בערב יום הזכרון, מקיימת קונצרטים פתוחים לקהל הרחב באולמות שונים ברחובות ובכנסי תזמורות ארציים.

להצטרפות לשורותיה של התזמורת ופרטים נוספים לגבי הקונצרטים בהשתתפותה פנו למחלקה למוסיקה רחובות: 08-6683882חשבנו שיעניין אותך גם...
Happy Hour של קניות בכפר סבא
Happy Hour של קניות בכפר סבא
צעיר נפצע מפיצוץ מטען בצפון הארץ
סרחיו חביאר גולצמן מצטרף לרשימת יש עתיד בפת
גולצמן מצטרף לרשימת "יש עתיד" בפ"ת
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
אופנוען נפצע קשה בתאונה בת"א
'הכו בפניו במהלומות אגרוף'
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר