רמת גן - גבעתיים

איל"ן רמת גן: עשרות מלגות חולקו לסטודנטים עם מוגבלויות

במרכז הספורט של איל"ן ברמת גן התקיים טקס חגיגי, בו העניק איל"ן, באמצעות הקרן ע"ש פאולינה וד"ר אברהם ברגמן ז"ל, 28 מלגות סיוע לסטודנטים, בשיתוף מפעל הפיס ובחסות בנק הפועלים בסכום כולל של למעלה מ-170,000 שקל

העיר שלי | כתב לוקאל 25/01/2017

ביום חמישי האחרון התקיים במרכז הספורט של איל"ן ברמת גן טקס חגיגי, בו העניק איל"ן, באמצעות הקרן ע"ש פאולינה וד"ר אברהם ברגמן ז"ל, 28 מלגות סיוע לסטודנטים, בשיתוף מפעל הפיס וחסות בנק הפועלים בסכום כולל של למעלה מ-170,000 שקל.

בין מקבלי המלגות בלט בדבריו זיו אלקובי, סטודנט לתואר ראשון ושני במשפטים באוניברסיטת בר אילן. "עבורי קבלת המלגה מלווה בהתרגשות גדולה" סיפר אלקובי, היושב בכיסא גלגלים. "חרף המגבלה של היעדר העצמאות הפיזית, התמיכה של איל"ן מזכה אותנו בעצמאות אינטלקטואלית. נרגש לראות כל כך הרבה סטודנטים שרואים בהשכלה את כרטיס הכניסה שלהם לחברה הישראלית. תודה לאיל"ן, לקרן ברגמן ולבנק הפועלים שמסייעים לנו".

איל"ן מסייע לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות לרכוש השכלה ומיומנויות אקדמיות שיביאו לקידומם האישי, התעסוקתי, הכלכלי והחברתי. יו"ר איל"ן, רו"ח אהוד רצאבי: "אנחנו מודים למפעל הפיס ולבנק הפועלים על ההכרה בחשיבות המלגות ועל התמיכה שהם מעניקים. תואר הינו כרטיס הכניסה לשוק העבודה של זמננו ואלמנט הכרחי להשתלבות בחברה הישראלית. לסטודנטים של איל"ן אני רוצה להבטיח כי נעשה כל שביכולתנו כדי לעזור לכם לסיים את הלימודים, ולכשיסתיימו, נהיה שם גם כדי לסייע לכם לצלוח את תהליך מציאת העבודה."

דנית כהן ניצן, מנהלת אזור מרכז בנק הפועלים: "כחלק מהחזון והאסטרטגיה שלנו בבנק, אנחנו מחויבים למובילות בעשייה החברתית לצד מובילות עסקית. אנו חשים כבוד וגאווה להיות מעורבים בעשייה קהילתית מגוונת, כגון פעילות התנדבותית ענפה בה לוקחים חלק עובדים ומנהלים רבים מכל הבנק. אנחנו מאמינים במודל של בנק "אישי, אנושי, טכנולוגי", כשחלק בלתי נפרד מכך הוא להיות אנושי בקהילה. כמנהלת אזור המרכז, אני גאה לומר שלכל 48 הסניפים באזורי יש נגיעה אישית בקהילה".

את המלגות מקרן ברגמן מחלק איל"ן מדי שנה לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון, שני ושלישי במוסדות להשכלה גבוהה בישראל. הסטודנטים, אשר הגיעו מכל רחבי הארץ לטקס המיוחד, התרגשו לשמוע כי נושא ההשכלה והתרבות היה קרוב לליבם של מקימי הקרן, ד"ר אברהם ופאולינה ברגמן ז"ל, ומטרתם הייתה לסייע לנכי איל"ן במימון לימודים להשכלה גבוהה בישראל.


חשבנו שיעניין אותך גם...
האגם האקולוגי בפתח תקוה נפתח לקהל
כנס בנושא תכניות ההתחדשות העירונית
כנס לטובת שוכרי הדירות בשכונות המתפתחות בהרצליה
יונתן אלקובי, עידו רוזנטל, והמתנדב ברי שמיר
מחלום למציאות
מחפשים את המטמון ביקב הרי גליל
השקעת נדלן של משרדים בשווקים משניים
השקעת נדל"ן של משרדים בשווקים משניים
מאות ק"ג אבוקדו נגנבו מקיבוץ גליל ים
לא יכולים להצביע
איבדה שליטה ונכנסה עם רכבה לתוך מוסד של קשישים