רמת השרון

אלופה תוצרת רמת השרון

רומי מנצור, מרמת השרון, שזכתה במקום הראשון בתחרות בינלאומית בהתעמלות אומנותית, שהתקיימה לאחרונה בהונגריה, התארחה אצל ראש העירייה

העיר שלי | תמי מאור 10/01/2018

לרמת השרון יש אלופה. רומי מנצור מכיתה ו'2 בביה"ס אוסישקין זכתה לאחרונה במקום הראשון בתרגיל אלות בתחרות בינלאומית בהתעמלות אומנותית, שהתקיימה בבודפשט הונגריה.

רומי, שמתאמנת 5 פעמים בשבוע במסגרת נבחרת התעמלות אמנותית במכבי ת"א, זכתה בתחרות בינלאומית בהונגריה בה השתתפו 18 מדינות וגרפה את המקום הראשון בשימוש באלות וכן את המקום שלישי בתחרות הכללית.

ראש העירייה, אבי גרובר, הזמין את רומי ללשכתו, שם שמע מקרוב על המסירות והמקצוענות של רומי כבר מגיל צעיר בכל הקשור לאימונים ועל שורה של פרסים ארציים ובינלאומיים שגרפה לאורך השנים. גרובר בירך את רומי על רצף הזכיות והפרסים במקומות הראשונים בתחרות בהונגריה, שהסבו גאווה גדולה למדינת ישראל ולרמת השרון.

רומי התייחסה לזכייה: ״אני מאוד מתרגשת מהזכייה. הזכיות מגיעות לאחר עבודה קשה ואימונים יומיומים וזהו מעמד מאוד מרגש להתחרות במדינה זרה מול 18 מדינות".

אמה של רומי, טליה מנצור, הוסיפה: "רומי מתאמנת ומתמידה מזה כשבע שנים אנו מלווים אותה לכל אורך הדרך ומחזקים אותה גם ברגעים קשים וכמובן מתרגשים ושמחים על הישגיה הנהדרים״.


צילום: א.פרטי

חשבנו שיעניין אותך גם...
גמלאי רחובות: תלמידי העיר מחכים לכם!
עוגת תפוחים עם מיני קוקיס קרמל
חוזרים לכיתה א'
פיילוט פינות האכלה לחתולים
גל ירוק להולכי הרגל
גל ירוק להולכי הרגל בציר הרחובות דרך הפועל- הזמיר- בן יהודה בכ"ס
יוסי עם הסוס קה-טראום
סוס ונער
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
בכר בדור הצעיר
מבנה חדש בקריית החינוך ע"ש רון ארד