רמת השרון

תקציב "מגוונים" לשנת 2018: 57 מיליון שקל

התקציב אושר פה אחד על ידי חברי הדירקטוריון וכולל 19.5 מיליון שקל להפעלת תוכנית יול"א בגנים, 7.5 מיליון שקלים להפעלת צהרונים בבתי ספר ו-2.3 מיליון שקלים לפרויקטים קהילתיים

העיר שלי | תמי מאור 10/01/2018

בישיבת הדירקטוריון האחרונה של "מגוונים", שהתקיימה ביום חמישי 4.1.2018, הוצג בפני הדירקטוריון התקציב לרשת המרכזים הקהילתיים לשנת 2018. התקציב, על סך 57 מיליון שקל, אושר פה אחד, והוא כולל בין השאר הפעלת תוכנית יול"א ב-54 גנים ברחבי העיר בתקציב של 19.5 מיליון שקל, הפעלת צהרונים ב-8 בתי ספר בתקציב של 7.5 מיליון שקלים, ותקציב של 2.3 מיליון שקל להפעלת פרויקטים ומסגרות קהילתיות כדוגמת מרכז ההתנדבות העירוני המונה כ -2000 מתנדבים, הפעלת מרכז הגישור העירוני, ועשרות פעילויות קהילתיות ברחבי העיר לאורך השנה.

תקציב הרשת לשנת הפעילות 2018 נבנה לאור החזון והייעוד המחודשים של רשת "מגוונים", אשר גובשו בחודשים האחרונים בתהליך משותף של דירקטוריון והנהלת הרשת ושל ההנהלות הציבוריות והתושבים, לפיהם "רשת מגוונים תהווה בית וציר מרכזי בחיי הקהילה, אשר מהווה מקום חיבור בין אנשים בקהילה, בכל הגילאים".

ב"מגוונים" אומרים כי התקציב משקף את מדיניות דירקטוריון הרשת, אשר שמה דגש על העצמה של התחום הקהילתי והחיבור לתושבים, עיבוי פעילויות קהילתיות והרחבת מעגלי המשתתפים והפעילים בכל הגילאים ובכל שכבות האוכלוסייה.

בנוסף, מבטא התקציב את הדגש ששמה הרשת על העמקת שיתוף הפעולה בינה למחלקות העירייה השונות במטרה ליזום ולבנות פרויקטים ופעילויות משותפות בתחומי החינוך, התרבות, הרווחה, איכות הסביבה ועוד.

עוד נמסר כי, "למרות האתגר וההתמודדות עם הקיצוץ התקציבי עקב הכניסה של רפורמת ניצנים, הושם בתקציב 2018 דגש על המשך הפעלת צהרונים איכותיים הן בבתי הספר והן בגני הילדים".

דברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר "מגוונים": "תקציב רשת 'מגוונים' לשנת 2018 משקף הלכה למעשה את חזון הדירקטוריון והנהלת העיר לשים את ילדי העיר ותושביה, בראש סדר העדיפויות. אני רוצה להודות למועצת העיר על האמון שהיא נותנת ברשת 'מגוונים' כרשת המרכזים הקהילתיים העירונית, וכאחראית על תחום החינוך הבלתי פורמאלי ברמת השרון. לחבריי לדירקטוריון, על האמון והדרך המשותפת, ומאחלת לכולנו שנת פעילות קהילתית מוצלחת ומשמעותית, למוטי חיון סמנכ"ל הכספים, למנכ"ל ניסן גז ולכל עובדי החברה על עבודה מאומצת ומשותפת".


חשבנו שיעניין אותך גם...
רשימת "חלק" הסירה את מועמדותה למועצה
פרויקט עיר בונה בטוח
פרויקט "עיר בונה בטוח"
מימין ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג ואסף בר מייסד הזילו
ממשק טכנולוגי-חברתי לאיתור והצלת נעדרים
סגווי בִשביל ישראל
מסע חוצה ישראל בסגווי יוצא לדרך
ספרי תורה עתיקים נגנבו מבית כנסת
דני בר, מדריך טיולים בחול
הבר של דני בר Dany's Bar
הולך רגל נהרג בכביש 20
מספר תאגידי המים יצומצם ל-30