רמת השרון

אישום: ספורטאית נהגה שיכורה – וגרמה לתאונה עם נפגעים

הצעירה הואשמה כי נהגה ברמת השרון כשרמת האלכוהול בגופה גבוהה פי יותר משלושה מהמותר בחוק

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 11/01/2018

ספורטאית אמריקאית, בת 32, הואשמה השבוע כי נהגה בשכרות והתנגשה ברכב ברמת השרון.

על פי כתב האישום, ב–2 בינואר, קצת לפני השעה שבע בבוקר, נהגה הנאשמת ברחוב טרומפלדור מכיוון מערב למזרח. אותה עת נסע תושב העיר מהכיוון הנגדי של הרחוב. בשלב מסוים, כך על פי כתב האישום, הנאשמת איבדה את השליטה ברכבה, סטתה מנתיב נסיעתה לעבר הנתיב הנגדי, תוך שהיא חוצה קו הפרדה רצוף, חסמה את דרכו של הרכב שבא ממול ושני כלי הרכב התנגשו. כתוצאה מהתאונה נחבלו נהג הרכב השני ונוסע שהיה עמו, וכן שני כלי הרכב ניזוקו.

לטענת התביעה, הנאשמת נהגה תחת השפעת אלכוהול, מפיה נדף ריח של אלכוהול ומבדיקת שכרות שבוצעה לה התברר כי ריכוז האלכוהול בגופו עמד על 945 מיקרוגרם, פי יותר משלושה מהכמות המותרת בחוק. בחקירתה הודתה הנאשמת כי שתתה שני קוקטיילים במסעדה בטרם החלה לנהוג. בידי המשטרה צילומי וידאו המתעדים, לטענת התביעה, באופן חד משמעי את נהיגתה של הנאשמת ברכב ואת קרות התאונה.

הצעירה, אזרחית אמריקאית, השוהה בישראל באשרת שהייה שתוקפה עד סוף חודש מרס ואוחזת ברישיון נהיגה אמריקאי, הואשמה בעבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש והתנהגות הגורמת נזק.
עם הגשת כתב האישום, קבע בית המשפט כי רישיונה יפסל עד תום ההליכים נגדה, אך באותה נשימה ביטל השופט את מעצר הבית בו שהתה.חשבנו שיעניין אותך גם...
סייעת רופאת שיניים תפצה משפחה ביותר ממיליון שקל
פועל כבן 60 נפצע בינוני לאחר שנפל מגובה באתר בניה בבית שמש
פועל נפצע באורח בינוני באתר בניה בבית שמש
אל האינסוף ומעבר לו
קשיש נחנק מבשר בפיקניק בחיפה
5 הדברים שישדרגו לכם את הלילה
תוכנית חדשה לעמק ססגון
חשד: שדד קיוסק שממנו פוטר
חברוני. חשש מקרינה
"לא נאפשר התקנה של חדרי שנאים בצמוד לבתים שלנו"