רמת השרון

אליפות נוספת?

קבוצת הנשים בכדורגל מ.כ. רמת השרון ניצחה בקריית גת והעפילה למקום הראשון. המאמן גבי בורשטיין מסביר מדוע העונה הזאת צריכה להסתיים עם אליפות שנייה

ספורט | שרון יונתן 11/01/2018

"אם לא ניקח אליפות זה יהיה כישלון", כך אמר השבוע גבי בורשטיין, מאמן קבוצת הנשים בכדורגל, מ.כ. רמת השרון לאחר שקבוצתו גברה בחוץ על יריבתה בצמרת, קרית גת (2 :1) והעפילה על חשבונה לראשות הטבלה.

שתי הקבוצות הפכו ליריבות הגדולות בכדורגל הנשים וההגמוניה עברה אליהן לאחר שנים בהן שלטו בענף אס"א ת"א ומכבי חולון. כזכור, לפני שנתיים זכתה רמת השרון באליפות הראשונה בתולדותיה. בעונה שעברה קריית גת עשתה את הסיפתח שלה כשרמת השרון מסיימת כסגניתה. העונה נראה כי השתיים ילכו שוב ראש בראש עד הסוף, כאשר גם חדרה שבמקום השלישי תנסה להקשות ולהצטרף למאבק על התואר.

"למרות שניצחנו בקריית גת, לא שיחקנו שם טוב", הודה השבוע גבי בורשטיין, שמתחיל את עונתו השלישית בקבוצה וכמו לפני שתי עונות ירצה לסיים את העונה עם אליפות.

- גבי, אתן הקבוצה הטובה בליגה?

"קריית גת קבוצה מצוינת, אבל לדעתי אנחנו קבוצה טובה יותר. קריית גת מתבססת על שתי שחקניות ואנחנו יותר קבוצה מהן וזה היתרון שלנו. במשחק אצלן השבוע פשוט האופי והנחישות שלנו עשו את ההבדל. זה יהיה קרב בינינו לבינן שגם חדרה בתמונה".

- איזה שינוי עברה הקבוצה מהעונה שעברה?

"החלפנו שמונה שחקניות והבאנו 4 זרות טובות אבל לצערנו דונקן שאקירה תעזוב אותנו מסיבות אישיות לאחר המשחק מול רעננה. שאר השלוש זרות השתלבו יפה מאוד והפכו לשחקניות מרכזיות בקבוצה. ננסה להביא זרה במקומה כי אנחנו עם סגל קצר שמונה 13 שחקניות בלבד. זה הדבר היחיד שיכול לעמוד בעוכרינו השנה. קשה מאוד למצוא שחקניות חיזוק ובלתי אפשרי לצרף שחקניות מהנערות כי הן עדיין קטנות מדי. אם לא יהיו לנו פציעות או הרחקות אני מאמין שנזכה בתואר אליפות נוסף".


חשבנו שיעניין אותך גם...
הצדעה אוניברסלית
עוברים את החורף בשלום
רוכבת קורקינט נפצעה בינוני בתל אביב
שכונות צמרת
מיכל מצוב
אירועי השבוע באושילנד
ערן סיב, יור התאחדות קבלני השיפוצים
עונת השיפוצים בפתח
ילקוט לכל ילד
ילקוט לכל ילד
חשד: בן 17 מכר סמים לתלמידי בית ספר