רמת השרון

חזקה בצמרת

קבוצת הגברים בכדורסל א.ס. רמת השרון סיימה את הסיבוב הראשון במקום השני במחוז הצפוני. המאמן גיא קנטור והשחקן איתי קרביוב נבחרו למצטייני הסיבוב הראשון במחוז. שאפו!

ספורט | שרון יונתן 11/01/2018

קבוצת הגברים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, סיימה ביום ראשון השבוע את הסיבוב הראשון עם נצחון בית ענק על צפת/גליל בתוצאה הבלתי הגיונית 107 :61, וזאת מאחר שעד לפני המשחק שתי הקבוצות היו בעלות מאזן דומה. רמת השרון סיימה את הסיבוב הראשון כשהיא במקום השני עם מאזן זהה (9 נצ', 2 הפ') למובילה אליצור נתניה, לה הפסידה במחזור החמישי. מאז צברה הקבוצה 6 נצחונות רצופים ועושה רושם שכיום היא הקבוצה החזקה במחוז. הליגה יוצאת לפגרה עד ה-21 לחודש ואליה תחזור רמה"ש עם שני משחקי בית, מול עמק חפר (לה נוצחה במחזור הפתיחה) ומעלות.

אלון שפר, יו"ר הקבוצה, סיכם השבוע את הסיבוב הראשון: "אפשר לומר שהסיבוב הראשון היה קרב גישושים. ידענו לנצח קבוצות חזקות בחוץ שבסיבוב השני יבואו אלינו וזה יתרון טוב עבורנו. נפלנו נגד נתניה בבית אבל לדעתי זה לטובה. נבוא חדים לשם וננסה לסיים את הליגה במקום הראשון כדי לקבל יתרון ביתיות בפלייאוף. לדעתי, אנחנו הקבוצה הטובה במחוז אבל בפלייאוף זה לא קובע כי יש דינמיקה שונה".

עד כמה הסיבוב הראשון של רמת השרון היה מוצלח תעיד הבחירה של אתר "ספסל", המסקר את הליגה הארצית במקצועיות רבה, כאשר גיא קנטור נבחר למאמן הסיבוב במחוז הצפוני ואיתי קרביוב נבחר לשחקן המצטיין במחוז. באתר הסבירו את הבחירה בקנטור: "אם יש משהו שמאפיין יותר מכל את מה שקורה ברמת השרון בשנים האחרונות, הוא נקרא סבלנות. ההיסטוריה מלמדת שלא הרבה קבוצות שירדו ליגה היו נשארות עם המאמן שלהן לעונה נוספת, אבל השידוך בין רמת השרון לגיא קנטור היה כל כך מוצלח עד שלאיש לא היה ספק שימשיך לפחות לעונה נוספת. ההפסד לעמק חפר במחזור הפתיחה וההפסד הביתי לנתניה לא שינו הרבה מבחינת רמת השרון, שבחודש האחרון התבססה בשלישייה הראשונה ושלטה ללא עוררין בכל משחקיה כבר מדקות הפתיחה. רמת השרון כבר רושמת ששה נצחונות רצופים ומבססת את מעמדה כקבוצת ההתקפה הטובה בליגה עם ממוצע של 97 נקודות למשחק בחודש האחרון ו-88 בעונה כולה. קנטור, כמאסטרו, הראה שמה שעבד היטב בלאומית - טקטיקה ומשחק קבוצתי ומשוחרר, עובד לא פחות טוב גם בליגה השלישית".

על הבחירה בקרביוב נכתב באתר ספסל: "השחקן המצטיין של הליגה בעונה שעברה ממשיך להפגין את העליונות והדומיננטיות שלו גם השנה, ומוכיח לרמת השרון, ולליגה כולה, שהבחירה בו הייתה נכונה. חודש דצמבר כבר היה כולו של הפורוורד, שסיים עם ממוצעים נפלאים של כ- 25 נקודות והוביל את הקבוצה ההתקפית בליגה למאזן מושלם. קרביוב הוא אולי היתרון הגדול שיש לרמת השרון להציע במאבק הישיר עם נתניה בצמרת הטבלה. הדומיננטיות שלו בצבע באה היטב לידי ביטוי בחודש האחרון".


חשבנו שיעניין אותך גם...
שרים ורוקדים בשמחת התורה
תושבי מודיעין חשים ביטחון
עונת הקרמבו יצאה לדרך
חשד: גנבה רכוש וכסף מקשישה
יוקפאו הליכי הקמת ביה"כ הרפורמי
מקרן – לא רק למשרד
מקרן – לא רק למשרד
אישום: בן 72 תקף בכיר ברשות שדות התעופה
משנה מאמן משנה מזל