רמת השרון

הבטיחה עלייה

קבוצת הנשים בכדורסל גוברת על רעננה ומבטיחה את העפלתה לפלייאוף העליון. הקבוצה גם העפילה לחצי גמר גביע המדינה

ספורט | שרון יונתן 18/01/2018

קבוצת הנשים בכדורסל, שיין נדל"ן רמת השרון, הבטיחה ביום שני את העפלתה לפלייאוף העליון בסיום הליגה הסדירה לאחר שגברה במשחק המכריע בביתה על מכבי רעננה 82 :76. מחזור אחד לסיום מדורגת רמה"ש במקום החמישי עם אותו מספר נקודות כמו של רמלה שבמקום הרביעי והשתיים מקדימות בנקודה את הפועל פ"ת ורעננה שיאבקו על המקום הנוסף ברשימת ששת הגדולות לקראת תחילת הפלייאוף העליון.

המשחק מול רעננה היה צמוד במחצית הראשונה שהסתיימה ביתרון 42 :38 לרמה"ש. ברבע השלישי רמה"ש פתחה כבר פער של 9 נק' אבל רעננה לא ויתרה ואת הרבע המכריע החלו הקבוצות בשוויון 59. ברבע האחרון הייתה זו רמה"ש שלקחה את ההובלה ושמרה על היתרון עד הניצחון המתוק בסיום, 82 :76. את רמה"ש הובילו שלוש הזרות שקלעו ביחד 59 נקודות: אלכס הארדן 21, שי קלי ולורין ארווין 19 נקודות כל אחת.

בעקבות הניצחון הבטיחה רמה"ש את מקומה בין 6 הראשונות, עוד לפני משחקה ביום שני בחוץ מול מכבי רמת חן. בפלייאוף העליון יתקיימו חמישה משחקים בלבד, כאשר לרמה"ש יהיו שני משחקי בית ושלושה משחקי חוץ. על פניו, רמה"ש תיאבק עם רמלה והקבוצה הנוספת שתעלה על המקום הרביעי כי הפער מהמקום השלישי הוא גבוה מדי למחיקה בזמן כה קצר. המשחק הראשון יתקיים ב -29 לחודש ולאחריו תצא הליגה לפגרת נבחרת.

עוד לפני שעמדה במשימתה להיכלל בין שש הראשונות, העפילה רמה"ש לחצי גמר גביע המדינה לאחר שגברה בחמישי שעבר בביתה על בני יהודה בשלב רבע הגמר בתוצאה 72 :69. חצי הגמר יערך ב-5 למרץ בבית מכבי בראשל"צ, כאשר שלוש הקבוצות האחרונות הן מכבי אשדוד, אליצור חולון ובנות הרצליה.


חשבנו שיעניין אותך גם...
בדרך אל הקלפי
שירות חדש ברמבם
קיצור תורים לטיפול בסרטן הערמונית
אישום: פרץ לבית וגנב רכוש רב
דרך חברון משנה את פניה
"דרך חברון" משנה את פניה
כל המי ומי
מגעים להקמת קואליציה רחבה
פעילי הדוכן החילוני בבית החולים מאיר
"הדוכן החילוני" בבית חולים מאיר בכ"ס
"ניתן לתכנן פרויקט צנוע יותר בשיכון דרום"