רמת השרון

ראשון מבין כולם

ריצת המרתון הייחודית של שי ראשוני, ספורטאי משותק ותושב רמת השרון, נבחרה באתר "שוונג" לאירוע החשוב של הספורט בשנה החולפת. כל הכבוד!

ספורט | שרון יונתן 18/01/2018

סוף השנה האזרחית הוא זמן מצוין לסיכומי שנה וכך עשו גם בפורטל הספורט המוביל "שוונג", שביקש מקוראיו לבחור את האנשים והאירועים שעשו להם את השנה. לצד רצי המרתון, הטריאתלטים והשחיינים המובילים שנבחרו לאנשי השנה בתחומם בחרו גם קוראי האתר בריצת המרתון הייחודית של שי ראשוני לאירוע החשוב של שנת 2017 בספורט הישראלי.

כזכור, ראשוני, תושב רמת השרון, מרתוניסט על ואיש ברזל שחלה לפני כחמש שנים במחלת ה-ALS השלים השנה את מרתון תל אביב במלואו בעודו על כיסא גלגלים. סייעו לראשוני בהשלמת המטרה חברי קבוצת Life Is Good שליוו ודחפו אותו לאורך כל המרוץ הייחודי. בין עשרות חברי הקבוצה שנרתמו למשימה היו ח"כ עפר שלח, ח"כ אילן גילאון, יעל ארד, ענת הראל, גיא זוהר, אנה ארונוב, נילי אברמסקי, דני דויטש ועוד רבים וטובים.

"ריצת המרתון הזו הייתה הוכחה נוספת לכך שבלתי אפשרי הוא לא עובדה אלא גישה. אני שמח שעם קצת עזרה מחברים הצלחתי להרגיש שוב, גם אם רק ל- 42.2 ק"מ את התחושה המדהימה של הריצה למרחקים ארוכים. מי יודע, אולי השנה אתעלה על עצמי ואף אשתתף שוב בתחרות איש הברזל", אמר ראשוני.

שי ראשוני אמנם משותק בכל גופו אבל כפי שניכר אהבתו לריצות למרחקים ארוכים לא נמוגה לרגע ובימים אלו משיק ראשוני את מדריך הריצה שכתב יחד עם אשת התקשורת דנה צימרמן: "לרוץ – מדריך לרץ המתחיל". כל ההכנסות ממכירת הספר מופנות לעמותת פרס לחיים בראשה עומד ראשוני אשר שמה לה מטרה להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי ולמצוא תרופה למחלת ה- ALSחשוכת המרפא.

חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בחולון
בשורה לתושבי ראש העין: פארק זבוטינסקי יחל לפעול בקרוב
בשורה לתושבי ראש העין: פארק ז'בוטינסקי יחל לפעול בקרוב
נתפסו חשודים בגניבות בקניון מלחה בירושלים
אור ירוק לפינוי בינוי בדרך הטייסים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
סדנת אהבה ושוקולד
איזה סלבס הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד?
מרכז מסחרי ראשון בשכונת נווה זמר ברעננה
בדרך למרכז מסחרי ראשון בשכונת "נווה זמר" ברעננה
ראש עיריית חולון מוטי ששון חותם על תוכנית להתחדשות עירונית  ברחוב פיכמן פינת ההסתדרות ולצדו מהנדסת העיר אדר מימי פלג
התחדשות עירונית צוברת תאוצה בחולון