רמת השרון

צביקה שמואלי ימשיך בתפקיד מנהל מחלקת תנועה בעיריית רמת השרון

בעקבות בקשתה של מהנדסת העיר רמת השרון, שפנתה למנכ"לית העירייה ולמנהל משאבי אנוש בעירייה להארכת העסקתו של שמואלי עלה הנושא למעוצה שאישרה פה אחד את המשך ההעסקה

העיר שלי | שרון יונתן 21/01/2018

צביקה שמואלי, מנהל מחלקת תנועה בעיריית רמת השרון, ימשיך בתפקידו חצי שנה נוספת. כך אושר בשבוע שעבר, בישיבת מועצת העיר וזאת על פי בקשתה של אדר' עירית טלמור, מהנדסת העיר.

טלמור פנתה לאחרונה לשירלי פאר-יגרמן, מנכ"לית העירייה, ולניר נאמן, מנהל משאבי אנוש בעירייה, וביקשה את הארכת העסקתו של שמואלי. בפנייה ציינה תדמור כי שמואלי מרכז מזה שנים רבות את כל נושא התחבורה העירונית על כל היבטיה וכי לאחרונה העירייה פרסמה מכרז למציאת מחליף וזאת עקב פרישתו הצפויה של שמואלי. טלמור ציינה כי לא הוגשו מועמדויות לתפקיד חשוב זה והעירייה פרסמה מכרז נוסף.

"אנו תקווה שבחודשים הקרובים יימצא מועמד ראוי ובעל ניסיון מקצועי המתאים לרכז ולנהל את התפקיד החשוב הזה במינהל הנדסה", כתבה תדמור והוסיפה: "בינתיים, לא נוכל במינהל הנדסה לתת מענה ראוי לצרכים השוטפים ולפניות התושבים ללא מנהל מחלקה מנוסה. לאור זאת, נבקש ארכה של חצי שנה לפחות, בה יוכל צביקה להמשיך לעבוד במסירות בה הוא מבצע את תפקידו היום".

המועצה החליטה פה אחד להאריך את עבודתו של צביקה שמואלי בחצי שנה.


חשבנו שיעניין אותך גם...
מקהלת תיכון אלון
מקהלת תיכון "אלון" כבשה את הקהל במשכן האופרה בתל-אביב
נערכים להקמת 'יחידת האגם'
 שוד מזוין בבית עסק ברעננה
שוד מזוין בבית עסק ברעננה
תוך כמה זמן אנשים מורידים את מחיר הדירה?
בית ספר בבית החולים
בת ים נערכת לשנהל
בת ים נערכת לשנה"ל
תואר במדעי ההתנהגות
מה עושים עם תואר במדעי ההתנהגות?
התושבים המתנגדים באחת ההפגנות בעבר
ביה"מ העליון נתן למדינה אור ירוק לקדם את תכנית הבניה באפולוניה