רמת השרון

אישום: תקף את חברו לעבודה בפטיש

אזרח זר הואשם כי חבט בראשו של חברו לעבודה במשק חקלאי ברמת השרון

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 25/01/2018

עובד תאילנדי, בן 27, הואשם ביום שלישי השבוע כי תקף קשות עובד אחר במשק חקלאי ברמת השרון.
על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בת"א, ב–15 בינואר, סמוך לשעה שמונה בערב, שהו מספר אזרחים תאילנדים במגורי העובדים במשק חקלאי ברחוב חטיבת הנגב ברמת השרון. בשלב מסוים התפתחה תגרה מילולית בין הנאשם לבין שניים אחרים, ובהם ס'. בשלב זה קמו השלושה ממקומם, התרחקו מספר מטרים והכו אחד את השני באגרופים. מיד לאחר מכן נרגעו הרוחות, השלושה חזרו למקום וישבו לדבר.

מהחקירה עולה כי בהמשך ניגש הנאשם למקום סמוך, לקח פטיש ברזל, הגיח מאחוריו של ס' וחבט בראשו בחוזקה. כתוצאה מהחבטה, ניגר דם מראשו והוא פונה לקבלת טיפול בבית חולים "בילינסון" בפתח תקווה. שם התברר כי ס' סבל משבר דחיסה פתוח בגולגולת ודימום. ס' אושפז, נותח בראשו ושוחרר מבית החולים כשבוע לאחר התקרית.

כתב האישום מתבסס על עדויות של עדי ראיה אשר תיארו את ההתרחשות, עדותו של ס' וגרסתו של הנאשם עצמו אשר הודה שחבט בראשו של ס'. לגבי המניע מסר הנאשם גרסאות סותרות. בשלב הראשון טען כי פעל מתוך הגנה עצמית תוך שהוא מייחס למעורבים האחרים בקטטה ניסיון לפגוע בו בברזל, בסכין ובבקבוק. אולם בהמשך טען כי חבט בקורבן במהלך שיחה מאוחרת לחילופי המהלומות, לאחר שקונטר מילולית.

לצד כתב האישום – שמייחס לנאשם עבירה של חבלה בכוונה מחמירה – הוגשה בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. את הבקשה נמקה הפרקליטות בחומרת מעשיו של הנאשם, מסוכנותו והעובדה כי מדובר בנתין זר ששהותו בארץ הינה זמנית ויש חשש לאי התייצבותו למשפט.


חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
הגבר של המחר
אושרה שכונה חדשה בכפר קאסם
ולנו יש "אלגלאפל"
מי הצית את השמורה?
הריסת הבניינים ביום ראשון. כולם ירוויחו מהתחדשות הרחוב
"משאבים היא הסנונית של שינוי פני העיר"
חברי בורסת היהלומים ברמת גן
הסטארט אפ החדש של זיו שילון
גופת אישה נמצאה בכפ"ס
חוף עתלית
הים שלנו נקי יותר