רמת השרון

פתחה עם הפסד

קבוצת הנשים בכדורסל של רמת השרון פתחה את הפלייאוף העליון עם הפסד חוץ מול מכבי רמת חן, השני ברציפות תוך שבוע. כשתשוב מהפגרה תפגוש את מכבי אשדוד, איתה תתמודד גם בחצי גמר גביע המדינה

ספורט | שרון יונתן 01/02/2018

הקלישאה אומרת שלא קל לנצח פעמיים אותה קבוצה תוך מספר ימים, אבל במקרה שלפניכם הקלישאה לא ממש עבדה. קבוצת הנשים שיין נדל"ן רמת השרון לא הצליחה להפתיע במחזור הפתיחה של הפלייאוף העליון את מכבי רמת חן בחוץ וחזרה עם הפסדה העשירי העונה, 61 :68. כזכור, השתיים נפגשו גם במחזור הסיום של הליגה הסדירה, שבוע לפני כן, ואז המפלה אף הייתה גדולה יותר, 81 :62 לרמת חן.

נחזור למשחק השבוע. הקבוצה הביתית, שכבר מספר שנים טובה יותר מרמת השרון, הובילה לאורך כל המחצית הראשונה שהסתיימה ביתרונה 32 :23. ברבע השלישי רמה"ש הצליחה להוריד את היתרון עד ל - 2 נק' בלבד, אבל רמת חן הוכיחה מדוע היא נמנית על הקבוצות הטובות בליגה וסיימה את הרבע עם יתרון 53 :40. רמה"ש לא נשברה אבל המקסימום שיכלה זה לצמק את היתרון עד 7 נק', וכאמור בסיום ניצחון נוסף לרמת חן. את רמת השרון הובילה, די כרגיל יש לומר, שי קליי עם 20 נק', כאשר לורין ארוין קלעה 14, יעל גלילי 9, יעל אהרונוב 8 ואלכס הארדן 8, עדן רוטברג 2.

רמה"ש אמנם עצרה את רמת חן על 68 נקודות, אבל כשהיא קולעת רק 61 נקודות היא לא תוכל להגיע רחוק העונה. מתברר שלרמה"ש קשה מול רמת חן, כאשר בשני המשחקים נגדה קלעה 62 ו-61 נקודות, סקור נמוך שכאמור לא מאפשר ניצחון על קבוצה בסדר גודל של רמת חן.

למזלה של רמה"ש, אליצור רמלה, הנאבקת עימה על המקום הרביעי שמקנה השתתפות בחצי גמר הפלייאוף, נוצחה במשחק החוץ באשדוד, כך שהסטטוס קוו בין השתיים נותר על כנו, כאשר רמלה מובילה בנקודה ואולי המשחק בין השתיים הוא זה שיכריע. בתום הפגרה (19 לפברואר) תארח רמת השרון את מכבי אשדוד והיא תקווה לנצח ובמקביל לשמוע על הפסדה של רמלה מול הפועל פ"ת. רמה"ש תפגוש את אשדוד גם בחצי גמר גביע המדינה, שיתקיים ב-5 למרץ בראשל"צ, כאשר המנצחת תפגוש בגמר את המנצחת במפגש בין בנות הרצליה לחולון.


חשבנו שיעניין אותך גם...
סגן ראש העיר ויור באמונה , חיים גולדמן
גולדמן קורא לסיעה הדתית להתאחד
תקיפה הדדית
אזרח ירדני הואשם בביצוע פיגוע טרור באילת
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
ניצן לוין
גאווה "לחווה הירוקה" בכפר הירוק
הניצן מתחדש
יור ועדת כספים, יעל ברזילי
אושר תקציב עיריית הוד השרון
רוכב אופניים חשמליים נפצע קשה בקריית מוצקין