רמת השרון

אילן כהן הודיע על התמודדות לראשות עיריית רמת השרון

כהן, לשעבר חבר מועצת העיר רמת השרון, הכריז על מועמדותו במסגרת חגיגות יום הולדתו והבטיח להשקיע בחינוך, להגדיל את מקורות ההכנסה לעיר ולפעול לצמצום הפקקים. "אני משוכנע כי ב-30 באוקטובר אקבל את הזכות להוביל את רמת השרון"

פוליטיקה מקומית | שרון יונתן 06/02/2018

מועמד נוסף לראשות עיריית רמת השרון. אילן כהן, חבר מועצת העיר לשעבר, הכריז השבוע על מועמדותו לראשות העיר בבחירות שיתקיימו ב-30 באוקטובר. בכך עלתה רשימת המועמדים לראשות העירייה לארבעה מועמדים, והיא כוללת גם את ראש העירייה אבי גרובר וחברי המועצה עידן למדן וטל עזגד.
כהן הכריז על מועמדותו במסגרת חגיגות יום הולדתו ה-60, באירוע שהתקיים במועדון "פסק זמן" בהשתתפות רבים מתושבי העיר ואישי ציבור לצד משפחתו ומכריו של אילן.

בנאום שנשא התייחס כהן לקיטוב הגואה בין המגזרים הדתי והחילוני בעיר וביקש לחזור לסטטוס קוו הנהוג ולמנוע את התערבותם של בעלי האינטרס במחלוקת. בנוסף, ציין כהן את נושא החינוך שקרוב ללבו והבטיח להשקיע את כל המשאבים הנחוצים על מנת שתלמידי רמת השרון יגיעו להישגים גבוהים כפי שהיה בעבר. כהן ציין כי אחת מתוכניותיו היא לשנות את סדרי העדיפויות במטרה להשקיע בחינוך הבלתי פורמאלי בעיר. בנוסף, הבטיח להגדיל את מקורות ההכנסה לעיר על ידי פיתוח אזורי הייטק ומשרדים בפאתי העיר, ולפתח תוכניות להגברת הפעילות לדור השלישי ושילובם בקהילה.

כהן, חבר מועצת העיר לשעבר ותושב רמת השרון כבר למעלה מ- 55 שנה, בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב. כהן בעל ניסיון ניהולי ועסקי רב, אותו רכש במסגרת תפקידיו הציבוריים בין השאר במשרד ראש הממשלה ובמשרד הבינוי והשיכון, כמו גם בשוק הפרטי. כיום מכהן כהן כמנכ"ל משותף ודירקטור בסקטור העסקי.

כהן ציין כי הוא משוכנע שינצח בבחירות: "כאחד שגדל והתחנך ברמת השרון ומכיר את אתגרי העיר לעומקם, אני משוכנע כי ב-30 באוקטובר אקבל את הזכות להוביל את רמת השרון בראש רשימת הערים בארץ שטוב לחיות בהם. כרמת השרוני אסלי אני יודע שרמת השרון צריכה רחובות נקיים ומנהיגות נקייה, וזה בדיוק מה שאני מתכוון להציע. חוסר המעש של ראש העירייה כיום מוביל לקיפאון בתכנון, בתשתיות ובבנייה. רק אני אצליח לשמור על האופי והגוון הכפרי שבעירנו במקביל להתחדשות העירונית שכה נחוצה".

כהן הוסיף כי, "התגובות החמות שקיבלתי מתושבים רבים ופעילים מרכזיים שכנעו אותי להודעה הרשמית. בתפקידי אפעל לצמצום עומסי התנועה ולהפחתת הצפיפות במערכת החינוך בעיר. אפעל בשקיפות מלאה מול התושבים כפי שראוי בעיר מתוקנת".חשבנו שיעניין אותך גם...
חגיגה של פלורליזם סובלנות וגאווה
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
"מחויבים להמשך חיזוק ופיתוח ביה"ח"
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
אושר פינוי-בינוי מתחם דפוס מעריב
אושר פינוי-בינוי מתחם "דפוס מעריב"
יובל לוי עתר נגד העירייה
יובל לוי עתר נגד העירייה
נחשפה רשת לסחר בסמים באמצעות ה"טלגראס"
מחכים פחות