רמת השרון

הנואמים הכי טובים שיש

רון פרחי מכיתה ו' בבית הספר גולן ברמת השרון כבש את הקהל עם נאום בנושא "השלום" וזכה במקום הראשון בגמר העירוני של תחרות "הנואם הצעיר"

העיר שלי | תמי מאור 21/02/2018

רון פרחי מכיתה ו' בבית הספר גולן כבש את הקהל עם נאום חוצב להבות בנושא "השלום" וזכה במקום הראשון בגמר העירוני של תחרות "הנואם הצעיר" של מועדון "רוטרי- רמת השרון", שהתקיימה, ביום רביעי שעבר, במתחם אשכול פיס בעיר. במקום השני זכתה עלמה בן דוד, מכיתה ה' בבית ספר גולן, שנאמה בנושא "כוחה של המילה". האירוע התקיים בהנחיית חבר רוטרי עמוס סלע ובמעמד ראש העירייה אבי גרובר, נגיד נבחר רוטרי ישראל- אלון בנדט, חברי רוטרי רמת-השרון, תלמידים, הורים ואורחים נוספים.

תחרות "הנואם הצעיר" היא פרויקט כלל ארצי של תנועת רוטרי, שמטרתו לתת כלים לקידום, פיתוח ועידוד תרבות הדיבור בקרב בני הנוער. על החלק האמנותי היו אמונים ילדי מקהלת אוסישקין. במסגרת הפרויקט, מועדון רוטרי רמת השרון, בשיתוף פעולה עם אגף החינוך, מלמד ומכשיר את התלמידים בתורת הנאום והדיבייט. עם סיום סדנת הלימוד, התלמידים מתחרים ברחבי הארץ, "ראש בראש" על התואר הנכסף: הנואם הטוב ביותר.

התלמידים המשתתפים בפרויקט זוכים שבעזרת המילים שלהם, יבינו ויקבלו את דעתם בחיים האישיים וגם בבית-הספר.

בערב התחרות התחרו עשרה תלמידים מבתי הספר היסודיים בעיר, מתוך עשרים תלמידים, שהתמודדו בסבב הראשון. כלל המשתתפים נאמו בביטחון וברהיטות והביעו את עמדתם בצורה מעוררת התפעלות וזכו לתגובות חמות ביותר מהקהל ומצוות השופטים.

הזוכה במקום ראשון, רון פרחי רון ייצג אץ העיר מול שאר מועדוני האזור בתחרות האשכולית שתתקיים במהלך השבוע. ראש העירייה, אבי גרובר, בירך את רון על הזכייה ואיחל המשך הצלחה בתחרות הגמר הארצית. ברכות חמות לזוכים במקומות הראשונים- רון ועלמה, ולכל התלמידים שלקחו חלק בפרויקט החשוב.


חשבנו שיעניין אותך גם...
מולי וצומי
אירועי השבוע באושילנד
אישום: ביצע הונאות בכרטיסי חיוב במאות הזדמנויות
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
פצוע קשה בשריפה בהוסטל בקריות
אגם אנגלרד סער
קרנבל אופראי עם זמרת האופרה הבינלאומית – אגם אנגלרד סער
מישהו לשחק איתו
"אני כבר בן 70, אין לי כוח להתמודד איתם"
הוד השרון תציין את יום הזיכרון הבינלאומי לשואה