רמת השרון

עלייה במחירי הדיור ברמת השרון בשנת 2017

כך עולה מנתוני מדד הנדל"ן של אתר יד 2, שממקמים את העיר במקום השלישי בארץ ביוקר הדירות, עם מחיר ממוצע של 2.84 מיליון שקלים לדירת ארבעה חדרים

נדלן | שרון יונתן 26/02/2018

מחירי הדירות ברמת השרון עלו בשנת 2017 ביחס לשנה שלפניה. כך עולה מנתוני מדד הנדל"ן של אתר יד 2 המסכמים את נתוני שנת 2017, לפיהם רמת השרון מדורגת במקום השלישי בארץ עם מחיר של 2.84 מיליון שקלים לדירת ארבעה חדרים. בהשוואה לאשתקד מדובר בעלייה בשיעור של 4% במחירי הדירות בעיר. במקום הראשון נמצאת ת"א עם מחיר של 3.6 לדירת 4 חדרים ובמקום השני גבעתיים עם מחיר של כ -3 מיליון שקלים. רמת השרון מקדימה את רמת גן, הרביעית בדירוג, עם מחיר ממוצע של 2.69 מיליון שקל ואת ירושלים עם מחיר של 2.6 מיליון שקלים עבור דירת 4 חדרים.

ערים נוספות שרשמו עליית מחירים משמעותית בהשוואה לשנה שעברה הן רחובות, חדרה וכפר סבא עם עלייה של 9% בכל אחת מהן.

הנתונים מגלים כי למחפשים דירות 4 חדרים במרכז הארץ או באזור השרון בפחות מ- 2 מיליון שקלים כדאי לבדוק בפתח תקוה, נתניה ורחובות. המחירים באזורים אלו נעים בממוצע בשנה החולפת בין 1.86 מיליון שקלים לדירה ברחובות, 1.89 מיליון שקלים לדירה בנתניה ו- 1.97 מיליון שקלים לדירה בפתח תקווה.

לדברי ירון צוברי, סמנכ"ל השיווק בקרסו נדל"ן הבונה יחד עם צמח המרמן את מתחם בצלאל במרכז תל אביב, "הנתון כמובן אינו מפתיע והוא מוכיח שתל אביב ממשיכה לשמור על מעמדה כמטרופולין מרכזי וכבירה הכלכלית של מדינת ישראל ולאור זאת הביקוש הגבוה לדירות בעיר".

גל עופרים, סמנכ"לית שיווק ומוצר באתר יד2, מציינת כי "הנתונים מראים כי מאמצי הממשלה טרם הצליחו להשפיע על מחירי הדירות בישראל. ניתן לראות כי גם בערים בהן שווקו מאות אלפי יחידות של פרויקטי מחיר למשתכן, כגון רמלה, אשקלון וכרמיאל, עדיין נרשמו עליות מחירים הנעות בין 7%-10% בשנה האחרונה. עם מבט קדימה, אני מאמינה שמחירי הדירות ימשיכו לעלות השנה, גם אם באופן מתון יותר כתלות בהצלחת שיווק הפרויקטים של מחיר למשתכן".


שרון יונתןחשבנו שיעניין אותך גם...
מדוע דרושה התערבות עו"ד כדי שהעירייה תטפל בפניות?
עבודה עברית
אין יבול
הרב סיים את תפקידו אך דרש להמשיך לקבל משכורת
הרב סיים את תפקידו אך דרש שכר
נסגר תיק החקירה נ ראש מועצת חבל מודיעין
נסגר התיק נ' ראש מועצת חבל מודיעין
חולון: מבצע אכיפה של החזקת כלבים
"גיבור שירותי הבריאות"
מנגינת הלב