רעננה

"עושים רוח" - קיץ לנוער ברעננה

גם השנה ייהנו בני הנוער ברעננה משלל פעילויות, מופעים ואירועים לחופש הגדול. בין האירועים והאמנים המופעים: אליעד, עידו B וצוקי, טליסמן מופעי סטנד אפ של אורי חזקיה וחן מזרחי, מסיבות ואירועים במרתף, רחצות ליליות, סקיי גאמפ ועוד

העיר שלי | תמי מאור 14/06/2017

הקיץ כבר כאן, וגם השנה צפויים ליהנות בני הנוער ברעננה משלל מגוון אירועים לימי החופש הגדול, בהובלת אגף תרבות נוער ופנאי המחלקה לנוער ולצעירים, תחת הסלוגן "עושים רוח".

בין האירועים, האטרקציות, הפעילויות, והאמנים המופיעים אליעד, עידו B וצוקי וטליסמן, מסיבות ופעילויות במועדון המרתף, מופעי סטנד אפ של אורי חזקיה וחן מזרחי, סדנת אומן עם ג'ורדי, טורניר קיץ גדול, פסגת הפחד – מבוך פחד עם הפתעות, רחצות ליליות בעלות סמלית, פעילות בסקיי גאמפ רעננה, פעילות חופשית במרכז הנוער העירוני לתיכוניסטים ועוד.

אל האירועים השונים צפויים להתלוות מתחמי השנטי של המחלקה לנוער וצעירים ועמם משחקים, שתייה קלה ושיחות אל תוך הלילה. בנוסף, לאורך החופשה יפעל מועדון המרתף בכל ערב בין השעות 22:00-03:00 ויכלול ערבי קריוקי, ערבי משחקים, במה פתוחה, הקרנת סרטים, סדנאות וכו'.

לנוחותם של בני הנוער יוקצה אוטובוס לילי שיאסוף אותם לפעילויות השונות בעיר בימי שלישי- שישי שיעבור בתחנות האוטובוס ברחוב אחוזה ממערב למזרח עד רחוב שברץ וברחוב ויצמן בתחנת האוטובוס בספורטק החדש. הפעילויות יתקיימו תחת פיקוח ואבטחה ובליווי רכזי המחלקה לנוער וצעירים.

רונית וינטראוב סגנית ראש העיר וממונה על תרבות נוער ופנאי: "תכניות הקיץ לבנות ובני הנוער מבטאות את הכבוד שאנו רוחשים להם ולבחירות שלהם על הדרך בה הם רוצים לבלות את זמן החופשה לאחר שנה של לימודים ומעורבות חסרת תקדים במנהיגות קהילתית והתנדבות. חשוב לנו להיות מעורבים בכל הקשור למימוש זכויותיהם במקומות העבודה, להציע להם בילויים אטרקטיביים ובטוחים המאפשרים שהיה מעצימה בקבוצת הגיל וחשוב מכל ליצור סביבת בילוי בריאה שיש בה קרקע פורייה ליצירת זיכרונות טובים לחיים".

ניתן לקבל מידע על כל האירועים והפעילויות בפייסבוק ואינסטגרם נוער רעננה, כמו כן ניתן להיות מעודכנים בכל מה שקורה לבני הנוער בקיץ דרך וואטס טפ נוער רעננה בטלפון 0524675905 ולקבל עדכונים וקופונים לטלפון.

כל הפעילות, האירועים והמתחמים השונים הופקו בחשיבה משותפת יחד עם בני נוער ומועצת הנוער העירונית כל זאת על מנת להפעיל את בני הנוער בשעות בהם הם מבלים ומסתובבים וליצור להם מערכת שנמצאת שם עבורם.

חשבנו שיעניין אותך גם...
נפרדים מהלאומית
נפרדים מהלאומית
חשד לתאונת פגע וברח ברעננה
הולך רגל נפצע בתאונה ברעננה
תאונה בדרך לעבודה/מהעבודה
בדיקת MRI לתינוקת בת 3 ימים
אישה הותקפה ללא סיבה במרכז הרצליה
הותקפה ללא סיבה במרכז הרצליה
גאווה עירונית ביום העצמאות ה–70 לישראל
גאווה עירונית ביום העצמאות ה–70 לישראל
אושר תקציב העירייה לשנת 2018
אושר תקציב העירייה לשנת 2018
אלפים השתתפו במרוץ הבנים עש שי דנור בראש העין
אלפים השתתפו במרוץ הבנים ע''ש שי דנור בראש העין