רעננה

הזדמנות אחרונה לגור בשכונת נווה זמר ברעננה בפרויקט "שפיר סימפוני"

שפיר מזמינה את המתעניינים לבוא להתרשם מהדירה האחרונה שנשארה בפרויקט, דירת 6 חדרים גדולה ומרווחת עם יחידה נפרדת המתאימה למתבגרים, הדירה שפרושה על שטח של 139 מ"ר + 13 מ"ר מרפסת וכוללת מחסן פרטי ושתי חניות מיועדת לאכלוס מיידי

נדלן | אתר לוקאל 10/01/2018

הזדמנות אחרונה לגור בשכונת נווה זמר בפרויקט "שפיר סימפוני", לפתוח את העיניים לבוקר חדש של אנרגיות טובות, לשתות קפה במרפסת הצופה לנוף רחב הידיים וליהנות מדירה איכותית במיקום הכי טוב בעיר. "שפיר סימפוני ברעננה", פרויקט נדל"ן הממוקם בשכונת נווה זמר, בחלקה המערבי של השכונה, המיקום הכי טוב ומבוקש בעיר.

שפיר מזמינה את התושבים להתרשם מהדירה האחרונה שנשארה בפרויקט, דירת 6 חדרים גדולה ומרווחת עם יחידה נפרדת המתאימה למתבגרים, הדירה לאכלוס מיידי פרושה על שטח של 139 מ"ר + 13 מ"ר מרפסת וכוללת מחסן פרטי ושתי חניות, המחיר המבוקש 3.2 מיליון ₪.

המתעניינים מוזמנים להגיע לקפה ועוגה ביום שישי ה 12.1.18 בין 08:00-13:00 ברחוב משה וילנסקי 76 דירה 3 ברעננה.

הקומפלקס הייחודי של פרויקט "שפיר סימפוני" מאופיין באדריכלות קלאסית בעלת קווים נקיים וישרים בניצוחו של האדריכל דן מאירי, הפרויקט משלב בתוכו חוויה אורבאנית ואווירה כפרית הפרוסים על פני שישה בנייני בוטיק בעלי 6 קומות כל אחד, עם שלוש דירות בלבד בכל קומה, המבטיחים מרחבים גדולים ופרטיות מושלמת. הדירות מצוידות במפרט טכני גבוה וייחודי לחברת הבניה שפיר שהינה גם היזם וגם הקבלן המבצע, מה שמבטיח בנייה איכותית בסטנדרט בלתי מתפשר:
- תקרות גבוהות של 3 מ'
- מחסן פרטי לכל דירה +2 חניות
- הדירה מאובזרת במערכת מיזוג מיני מרכזי
- תריסים חשמליים
- אסלות תלויות
- ריצוף 80X80
- דלתות פנים מעוצבות גבוהות
- מטבח איכותי הכולל ארונות עליונים ותחתונים ויחידת B.I מהחברות המובילות במשק.

שכונת נווה זמר המתפתחת מציעה איכות חיים , חינוך טוב ביותר, נגישות לכביש 4, 6 ובהמשך פתיחתו של כביש 531 שיחבר את השכונה לכל צירי התנועה המרכזיים. "העבודות על הספורטק בשכונה כבר בעיצומן והסקייט פארק השכונתי כבר פתוח למבקרים" מסבירה טלי כהן סמנכ"ל השיווק של שפיר מגורים ובניין.

שפיר מגורים ובניין היא חלק מקבוצת שפיר הנדסה, הקבוצה מובילה בישראל בתחום היזום, הבניה, הפיתוח והתשתיות, הייצור ומכירת חומרי גלם לתעשיית הבניה. בתחום הבניה למגורים מקדמת החברה שלל פרויקטים נדל"ניים בהיקף של למעלה מ-1400 יחידות דיור בין היתר ברעננה, בשכונת אגמים שבנתניה, אור יהודה, יבנה, ראש העין ומודיעין.

חשבנו שיעניין אותך גם...
נפגעים מפגיעת רקטה במושב בשרון
זמן המהפכה
זמן המהפכה
חשד: התחזה לרופא וביצע עבירות מין
ילד ננעל בגן חובה ברעננה
ילד ננעל בגן חובה ברעננה
שלטים של הליכוד הושחתו ברעננה
שלטים של "הליכוד" הושחתו ברעננה
תערוכה אחרת
עוד הואשם בעבירות זיוף ומרמה
עו"ד הואשם בעבירות זיוף ומרמה
משה פדלון, ראש עיריית הרצליה
ראש עיריית הרצליה בקריאה למשרד החינוך