רעננה

עוברים לדיגיטלי

רועי בר-און ואיתי מודיאנו בני 18 וחצי מרעננה פיתחו אפליקציה ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים. כדי לממן את הפרויקט הם יצאו במימון המונים

העיר שלי | זאב גולדשמיט 10/01/2018

רועי בר-און ואיתי מודיאנו בני 18 וחצי מרעננה, סיימו לפני כחצי שנה את לימודיהם בתיכון מטרו-ווסט, ועד לגיוס לצה"ל החליטו למלא את הזמן הפנוי באתגר מעניין: פיתוח מערכת ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים/ דפי נחיתה בעלות נמוכה המיועדים לעסקים פרטיים.

כסף למימון הפרויקט לא היה להם, אז הם יצאו במימון המונים, הצליחו לגייס כבר 2000 שקל, וזקוקים לעוד חמשת אלפים שקל כדי לעמוד במשימה. בפוסט שפרסמנו כתבו: "בעוד רבים מחברינו עבדו בתקופה האחרונה במלצרות, מכירות, קייטרינג וכדומה, אנחנו החלטנו לפנות לכיוון קצת שונה. בחצי השנה האחרונה הקמנו עסק עצמאי המעניק שירותי דיגיטל בתפירה אישית ובכלל זה: הקמת אתרי אינטרנט, שיווק ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש ועוד. ננצל את הבמה כדי להודות למנטור המדהים שליווה אותנו בדרך הזאת - איש הדיגיטל האגדי, גיא ארדיטי.

"שם הכל התחיל: ככל שחלף הזמן נחשפנו לצורך שעלה אצל לקוחות רבים - היכולת ליצור טביעת רגל דיגיטאלית במחיר שיהיה ריאלי גם לעסקים קטנים. טרנד בולט במיוחד שצבר תאוצה בזמן האחרון הוא כרטיסי הביקור הדיגיטלים. החלטנו לפתח אפליקציה (הנגישה אונליין מהמחשב ומהסמארטפון) באמצעותה כל אחד יוכל ליצור לעצמו כרטיס ביקור מעוצב ומותאם אישית בלי לקרוע את הכיס.

למי הכרטיס הזה מתאים?

"לכולם. זה לא משנה במה אתה עוסק, אם אתה רוצה למתג את עצמך ולאפשר ללקוחות שלך ליצור עמך קשר בקלות, זה המוצר האידיאלי בשבילך. נטוורקינג - כרטיס הביקור הדיגיטאלי שאנו יוצרים יאפשר להעביר בקלות ובמהירות את כל פרטי ההתקשרות עמך ולשמור על קשר עם לקוחות, קולגות וספקים. מיתוג - ההשקעה במותג האישי ושל העסק מניבה תוצאות. קארדיגיטל תאפשר ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי ואלגנטי, כזה שייצג אותך כטכנולוגי, ומתקדם במחיר שלא תצטרך לקרוע את הכיס עבורו. המטרה שלנו היא להנגיש את התחום לכולם תוך הקפדה על יצירת עמודים עם עיצוב נקי ואלגנטי, התאמה אישית מלאה, פיצ'רים מתקדמים ובעיקר מחיר שווה לכל כיס.

רועי ואיתי הסבירו שהמערכת נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים וכבר זמינה לשימוש בגרסת הבטא שלה אולם רק עם תמיכת המשקיעים היא תוכל לראות אור.

מהיכן היוזמה?

בr-און: "עבדנו בשיווק דיגיטלי וראינו שיש לזה ביקוש לעסקים קטנים. החלטנו ליצור פלטפורמה של כרטיס ביקור דיגיטלי בעלות של מאה שקלים".

b>מה תעשו כשתתגייסו?

"נתחזק את זה גם בתקופת השירות".

לינק לתמיכה בפרויקט: https://m.headstart.co.il/?id=25047#/main?id=25047
חשבנו שיעניין אותך גם...
שוטר ובנו נהרגו בתאונה בדרום
שר התחבורה בביקור ברעננה
מה חושב שר התחבורה על הנת"צ ברעננה?
נערכים להקמת 'יחידת האגם'
קבוצת הכחול לבן
מאבק: מתנגדים לפתיחת גן חב"ד בעיר
יובל שרף בקמפיין חדש
יובל שרף בקמפיין חדש
האריכה את המועד
הוגשה תלונה במשטרה בגין חשד לניסיון לפגוע בטוהר הבחירות