רעננה

נועה ואמיר פוירמן מרעננה מונו ליו"רים של להב מרחב שרון-מרכז

להב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים) מאגדת תחתיה כ- 46 ארגונים בהם לשכת עו"ד, לשכת רו"ח, איגוד המסעדות והברים, אמ"י ועוד וחוגגת בימים אלה 35 שנה להיווסדה. ב-7 בפברואר תקיים להב ברעננה את כנס פתיחת השנה

העיר שלי | תמי מאור 10/01/2018

בתחילת השבוע מונו יושבי הראש של להב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים ) רעננה נועה ואמיר פוירמן ליושבי הראש של להב מרחב שרון-מרכז.

להב מאגדת תחתיה כ- 46 ארגונים בהם ניתן למצוא את לשכת עו"ד, לשכת רו"ח, איגוד המסעדות והברים, אמ"י ועוד רבים וטובים המונים יחד מעל 200,000 חברים, וחוגגת בימים אלה 35 שנה להיווסדה.

להב באה על מנת לייצג לקדם ולפעול בעניינם של ציבור העצמאים בארץ ופועלת כל העת על הגנת זכויותיהם של בעלי העסקים בקרב הציבור, הממשל ומקבלי ההחלטות ומהווה כיום בית אמיתי לציבור העצמאים בו ניתן לקבל מענה ישיר יעיל ואישי.

בפברואר האחרון הוקם פרויקט השלוחות של להב וכיום בכל עיר ועיר בארץ ניתן למצוא ייצוג הולם.

נועה ואמיר פוירמן: "כ-98% מהעסקים במדינה הם עסקים קטנים ובינוניים, למעלה מ-350,000 בעלי עסקים המפרנסים כ-750,000 שכירים ובכל זאת כ-800 עסקים נסגרים מדי שבוע ברחבי הארץ זוהי מכה אנושה לכלכלה הישראלית. ככאלה שגדלו ברעננה וזוכרים את רחוב אחוזה כציר ראשי של עסקים שכן פעם היה זה מקום מרכזי והומה אדם ואילו כיום ניתן לראות עסקים ותיקים וחדשים כאחד שנסגרים והדבר מטריד אותנו מאוד אין לנו ספק שהעסקים הם עמוד התווך בכל עיר ועד שלא נשקיע בהם ונרד לשורש הבעיה מצבם יוסיף להיות קשה.

"גם סוגיית הנת"צ שאמורה להתחיל באמצע 2018 מטריד את בעלי העסקים ואנו מקווים שהעירייה תשכיל ותדע להתחשב במצוקתם של בעלי העסקים בעיר, גם מצוקת החניה לא מוסיפה ויש למצוא פתרונות הולמים כי המטרה הסופית היא להחזיר את הקונים שרוצים ובצדק את הנוחות הבסיסית שהיא לחנות את רכבם. אנחנו מאמינים בבעלי העסקים הם יקרים ללבנו ולא נסכים לכל פגיעה בהם.

"חשוב לנו להדגיש שאת התפקיד אנו עושים בהתנדבות מלאה מתוך תחושת שליחות שכן גם אנחנו בעלי עסקים ומכירים על בשרנו את התחושות הקשות של העצמאים בארץ בכלל ובעיר בפרט. אנחנו רוצים להודות לנשיא להב עו"ד רועי כהן על האמון שנתן בנו, רועי הוא משב מרענן לבעלי העסקים ניתן לראות אותו נלחם עבורם בכל הזירות האפשריות ועל זה מגיע לו כבוד גדול זכינו להכיר אדם עם לב רחב והמון עשייה לא רק דיבורים".

כנס פתיחת השנה של להב שיאחד את בעלי העסקים בכל האזור ייערך ב-7.2.18 בשעה 17:00 במשכן לאומנויות רחוב הפלמ"ח 2 רעננה.


חשבנו שיעניין אותך גם...
עזרא חלף. לחזור לשפיות כלכלית
מה עם הכסף?
שלום כיתה א'
קטטה פרצה בית שתי משפחות בירושלים
המשטרה: פוענח רצח בקרית ים
המשטרה: פוענח רצח בקרית ים
צמיגי מכוניות נוקבו ברעננה
צמיגי מכוניות נוקבו ברעננה
 ילד כבן 7 שרכב על אופניים נפגע מאוטובוס בבית שמש ונפצע באורח קשה.
אוטובוס פגע בילד בבית שמש
ירושלים עיר מדליקה
שיפוץ ושדרוג בי"ס וגני ילדים בהרצליה