רעננה

בית הספר אגם רעננה הוסמך כבית ספר מקדם בריאות

ההסמכה של משרד החינוך היא עדות להשקעה ארוכת השנים של קהילת בית הספר בנושא קידום הבריאות המקיפה את כל שכבות הלימוד בשילוב בני משפחותיהם והקהילה

העיר שלי | תמי מאור 10/01/2018

בית ספר אגם רעננה, בית ספר ממלכתי קהילתי לחינוך מיוחד, קיבל השבוע את הסמכת משרד החינוך כבית ספר מקדם בריאות, על קידום תחום בריאות התלמידים וקהילת בית הספר.

הסמכת בית הספר אגם כבית ספר מקדם בריאות היא עדות להשקעה ארוכת השנים של קהילת בית הספר בנושא קידום הבריאות שהקיפה את כל שכבות הלימוד בבית הספר. השקעה זו כללה פעילות ענפה בתחומי תכן רבים ומגוונים תוך שיתוף הקהילה ובשילוב בתי ספר נוספים בעיר.

ההסמכה הוענקה לבית הספר לנוכח עמידתו בקריטריונים השונים לקבלתה כפי שנקבעו על ידי הוועדה המחוזית של משרד החינוך לנושא, בהן היותו פעיל בקהילה בתחום קידום הבריאות בפעילויות משולבות עם בתי ספר נוספים בעיר, העברת תכנים לרווחת בריאות הצוות, עריכת השתלמויות מורים ותהליכי הערכה לבחינת הצרכים בתחום, ויישום תהליכים ותוכניות בית ספריות בנושא.

במכתב שהועבר למנהלת בית הספר, אפרת ויינברג, שיבחו חברי הוועדה את עבודתם של הנהלת בית הספר וצוותי החינוך בבית בספר בהנחלת תרבות בית ספרית מקדמת בריאות, והמליצו על הפצת הידע והניסיון שצבר בית הספר בנושא לשימוש מוסדות חינוך נוספים כמו גם על המשך העמקת תהליכי הערכה של תהליכים בית ספריים לקידום הבריאות.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי: "הכרת בית הספר אגם כבית ספר מקדם בריאות הינה גאווה לרעננה ולתושביה. כעיר שחרטה על דגלה קידום אורח חיים בריא בקרב תושביה, מקטן ועד גדול, אנו מודים לקהילת בית הספר ולתלמידים היקרים על הכבוד שהם מסבים לנו בהיבחרם כמודל ארצי חינוכי לכלל תלמידי הארץ לקידום תחום הבריאות במערכת החינוך".

חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכת הדרקונים הגדולה בעולם מגיעה לישראל
הדרקונים באים
אכיפה נגד מכירת אלכוהול לקטינים
הפועל כפ"ס מתקרבת לליגת העל
הרב דר מיכאל לייטמן
התפקיד המיוחד של העדה האתיופית
חשד לעוקץ גופים מוסדיים וממשלתיים
חשד לעוקץ גופים מוסדיים וממשלתיים
רשת הברים והמסעדות גמס (JEMS)
תושבי ב"ש והסביבה? בקרוב תשתו בירה טובה יותר
בואו לאכול איתה
בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת