רעננה

זאב בילסקי ורואי דינוביץ ברשימת 20 "אנשי המופת" של אתר telecom news

מידי שנה, בסיום השנה האזרחית, בוחר אתר telecom news את "אנשי המופת" שראויים לחשיפת פעילותם בתעשיית התקשורת וההייטק ובתחום משיקים. השנה נכנסו לרשימה המכובדת ראש עיריית רעננה וראש מינהלת העסקים

פוליטיקה מקומית | זאב גולדשמיט 10/01/2018

מידי שנה, בסיום השנה האזרחית, בוחר אתר telecom news את רשימת 20 "אנשי המופת" בישראל, שראויים להוקרה ציבורית ולחשיפת פעילותם בתעשיית התקשורת וההייטק הישראלית ובתחומים משיקים לתעשייה זו, שפעלו לטובת הציבור וקידמו את התעשייה הזו.

השנה זכתה רעננה למקום של כבוד ברשימה, שכוללת את ראש העירייה, זאב בילסקי ואת ראש מינהלת העסקים רואי דינוביץ.

האתר, שנעזר בבחירתו בהמלצות הגולשים, מציין, שהאנשים המופיעים ברשימה אינם כל האנשים הראויים לצל"ש על פועלם בשנה האחרונה לטובת התעשייה, וכי הרשימה לא מסודרת לפי סדר חשיבות.

על זאב בילסקי נכתב: "הדבקות שלו במטרה להפוך את רעננה לעיר מובילה בישראל בתחומי ההייטק והיזמות, משימה שנמצאת בשלבי הגשמה מתקדמים. בילסקי יודע לבצע ולהניע תהליכים ואנשים, וזה כל ההבדל, שיצר את קפיצת המדרגה שבוצעה ברעננה. הרוח הצעירה והנלהבת של בילסקי והדחיפה הבלתי נלאית שלו, ביחד עם המנגנון העירוני, זה הסוד שיצר את בירת הסטארטאפים וההיטק השנייה בגודלה (אחרי תל אביב)".

על רואי דינוביץ נכתב: "כבר היום רעננה השיגה את הרצליה בהיקף שטחי ההייטק הקיימים אצלה, תודות לעשייה מופלאה סביב השעון של הצוות בראשותו של דינוביץ. כך, בקרוב רעננה ביחס לגודל העיר תהיה מספר אחת בין הערים מבחינת היקף המועסקים בה בתעשיית ההייטק. רעננה היא גם העיר המובילה בתפוסת משרדים ועסקים. כרגע תפוסת שטחי המשרדים ברעננה היא 97 אחוז, מקום ראשון בארץ מבחינת תפוסת משרדים, ובקצב גידול שטחי המשרדים. בנוסף, דינוביץ נבחר ליו"ר פורום מינהלות אזורי תעשייה ומסחר בישראל. דינוביץ הוא יזם בנישמתו, שבלעדיו דבר לא היה מתפתח בכזו מהירות ויעילות ברעננה. הצוות שעומד בראשו ועוד רבים וטובים בעיריית רעננה, הופכים את החזון של ראש העיר למציאות בשטח".

חשבנו שיעניין אותך גם...
נמלטו משוטרים והתהפכו: צעירה נהרגה
עכו: עלייה באחוז הזכאים לבגרות
רוצים לחזור הביתה בשלום
רות מיכלין רבקה ואיימי שוורץ מראיינות את לבנת רמון
כתבות צעירות
מתי תוקם תחנת משטרה ברעננה?
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוייץ
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוויץ
יריד בייבי בקניון עופר הגבעה
יריד בייבי בקניון עופר הגבעה
משנה את העולם