רעננה

מאבטח בבית ספר ברעננה הותקף על ידי צעירים

האירוע התרחש סמוך לשעה חמש אחרי הצהריים – שעה בה מתקיימים במקום חוגים שונים, כאשר על פי עדי ראיה הגיעו למקום שני צעירים כשהם רכובים על קטנועים ורצו להיכנס לתוך שטח בית הספר. המאבטח שניסה למנוע מהם להיכנס לשטח בית הספר הותקף על ידם

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 11/01/2018

מאבטח בבית הספר היסודי פעמונים ברעננה הותקף ביום שני השבוע במהלך תקרית חריגה במוסד החינוכי.

האירוע התרחש סמוך לשעה חמש אחרי הצהריים – שעה בה מתקיימים במקום חוגים שונים. על פי עדי ראיה, לפתע הגיעו למקום שני צעירים, שככל הנראה לפחות אחד מהם עובד כשליח, כשהם רכובים על קטנועים ורצו להיכנס לתוך שטח בית הספר. המאבטח ניסה למנוע מהם להיכנס לשטח בית הספר, אך אז, על פי עדי ראיה, אחד מהם תקף אותו עם קסדה והשני ניסה לקחת ממנו את מכשיר הטלפון.

מאחר ומדובר היה בדקות בהן יצאו ונכנסו הורים ותלמידים, שער בית הספר היה פתוח. חרף התנגדותו של המאבטח, השניים הצליחו להיכנס פנימה והוא החל לרדוף אחריהם. בסופו של דבר השניים יצאו מהמוסד החינוכי ונמלטו מהמקום.

לרוע מזלם של השניים, לפחות חלקו של האירוע צולם הן על ידי הורים שהיו במקום והן על ידי מצלמות האבטחה. בזכות כך, תוך זמן קצר הצליחו כוחות הביטחון העירוניים והמשטרה לאתר את אחד מהצעירים ובחלוף זמן קצר גם את השני. השניים, בשנות ה – 20 לחייהם אשר מוכרים למשטרה, עוכבו לתחנת המשטרה ובסיומה של החקירה שוחררו בתנאים מגבילים.

ממשטרת מרחב שרון נמסר: "במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות אירוע תקיפה של מאבטח בבית ספר. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי שליח מזון מהיר נכנס עם קטנוע לתחום בית הספר עם משלוח ומשביקש לצאת נחסם בידי המאבטח. עפ"י החשד השליח קרא לחברו, ויחדיו תקפו המאבטח. השניים נעצרו והחל בעניינם הליך פלילי".


חשבנו שיעניין אותך גם...
רוכב אופניים חשמליים נפצע בבני ברק
רוכב אופניים חשמליים נפצע בבני ברק
שי שטרן מנהל תיכון אוסטרובסקי
מי קיבלה את מירב הקולות בתיכון אוסטרובסקי?
אחים מעבר לים
אחים מעבר לים
נער במצב קשה לאחר שנדקר בכפ"ס
חנוכת הבית החדש של תיאטרון בית ליסין
אבי קמינסקי ורעות אמסלם בכנס ההסברה. מנסים להרגיע
"אנחנו לא נצליח לעמוד בדרישות המוגזמות האלו"
פ"ת אומרת לא לאלימות כלפי נשים
מניב למען הקהילה:
מניב למען הקהילה: