רעננה

בדרך לליגה ב'

קבוצת בני רעננה מוליכה את מחוז שרון בליגה ג' ומקווה שהעונה תסתיים בעליה לליגה ב'. המאמן אלי צורף מסביר מדוע זה כל כך חשוב עבור המועדון

ספורט | זאב גולדשמיט 18/01/2018

מי שינבור במעמקי הליגות הנמוכות בכדורגל יגלה שיש קבוצה מצליחה ברעננה. מדובר במועדון כדורגל בני רעננה, שמוליכה בראש ליגה ג' (מחוז שרון) עם סיכוי מצוין להעפיל בסוף העונה לליגה ב'. אחרי 12 מחזורים לבני רעננה יש 30 נקודות, בארבע נקודות יותר ממכבי השרון נתניה שבמקום השני, ובחמש נקודות יותר מהשלישית, ספורטינג ת"א, נגדה תתמודד מחר (שישי).

בכתבה שפרסמנו לפני תחילת העונה על בני רעננה חשפנו שהמועדון קיים בזכות שיגעון של אדם אחד, היו"ר יהודה כרשיש, שהקים לפני 13 שנה בית לשחקנים הצעירים שנפלטים מהקבוצה הבכירה בעיר הפועל רעננה. "החלום שלי, שבני רעננה תהיה קבוצת בת של הפועל רעננה", סיפר אז כרשיש. כדי שבני רעננה תעניין את נפלטי מחלקת הנוער של הפועל רעננה היא חייבת לשחק בליגה גבוהה יותר. גם המאמן אלי צורף מבין זאת . "לצערי, יוצאי הפועל רעננה מעדיפים קבוצות בליגה א' מאשר לבוא אלינו. אמנם יש אצלנו שחקנים מהפועל, אבל לא מספיק. אני מקווה שאם נשחק בליגה ב' אנחנו נהיה עבורם בית", אמר צורף.

לפני שלוש שנים, צורף כבר העלה את בני רעננה לליגה ב', עונה שבמועדון ירצו לשכוח. אחרי עונה אחת כושלת היא חזרה לליגה הנמוכה ביותר. "בזמנו שיבצו את בני רעננה במחוז דרום ב', שזה סיוט בגלל הנסיעות הארוכות לאילת ובאר שבע. אמרתי אז לכרשיש שעדיף לוותר על העלייה. הפעם, אם נעלה, אני מקווה שישבצו אותנו בדרום א', שזה ממש מתאים לנו".

רעננה ניצחה בשבוע שעבר את מכבי כפר יונה 2:4 מצמד של אלון נאגר, ושערים של גיא פסיטרנק ואבירם איטלי. הקבוצה מקיימת את משחקיה הביתיים במגרש המטופח בלב הפארק, ואם תנצח בשני המשחקים הקרובים (ספורטינג וכפר ברא), אפשר יהיה לפתוח בהכנות לנשף האליפות.

צורף: "בוא לא נקדים את המאוחר, הליגה עוד ארוכה. ההצלחה שלנו עד עכשיו מפתיעה, כי אנחנו מתמודדים נגד יריבות שהשקיעו הרבה כסף כדי לעלות ליגה. סוד ההצלחה שלנו החברות בין השחקנים. גם השחקנים שלא משחקים מעודדים את אלה שמשחקים, וזה אומר הכל. אני מקווה שיהיה לנו יכולת להתמודד עד הסוף".חשבנו שיעניין אותך גם...
אפטר פרטי של האוסקר ביס פלאנט באר שבע
אפטר פרטי של האוסקר ביס פלאנט באר שבע
כתובות גרפיטי גסות פורסמו על מתקני משחקים בגינת מגדיאל
פרס החינוך הגופני לביה"ס אגם
גבר נדקר בעפולה
פסטיבל תיאטרון בכפר סבא
פסטיבל תיאטרון בכפר סבא
הסטייליסטית סנדרה רינגלר
קמפיין אהבה של סנדרה רינגלר
סייבר לגיל הרך
סייבר לגיל הרך
עידן שום והאוהדים
"הפועל כפר סבא לא למכירה"