רעננה

בוטל המכרז להפעלת בית הקפה בפארק רעננה

המכרז בוטל לאחר שהמציע היחיד לא עמד בתנאי הסף. בשלב זה חברי ועדת המכרזים החליטו להיכנס למו"מ עם מספר משקיעים שביקרו במקום במסגרת סיור קבלנים שיזמה העירייה, כדי לבחון אם מי מהם מעוניין לקחת את המקום

העיר שלי | זאב גולדשמיט 18/01/2018

המכרז החדש להפעלת בית הקפה בפארק רעננה בוטל היום (חמישי) על ידי ועדת המכרזים לאחר שהמועמד היחיד שניגש למכרז לא עמד בתנאי הסף. כך עלה היום בפגישה של חברי הוועדה, שמתכוונים להכנס למו"מ פרטני עם מועמדים נוספים שהשתתפו בסיור קבלנים, אבל העדיפו שלא לגשת למכרז.

כזכור, בית הקפה בפארק רעננה סגור מזה כחודשיים, לאחר שהמפעיל הקודם לא קיבל ארכה להמשיך תקופה נוספת. המפעיל הקודם, שלא ניגש למכרז החדש, שילם לעירייה 75 אלף שקלים לחודש. אלא, שחברי ועדת המכרזים אפילו לא פתחו את המעטפה של ההצעה הכספית שנתן המועמד היחיד שניגש למכרז החדש, כיוון שבבדיקת השירות שבוצע על ידי "צוות מומחים" הוא קיבל 17 נקודות (מתוך 40 המכסימלי), כאשר תנאי הסף הוא 20 נקודות.

כאמור, בשלב זה חברי הוועדה החליטו להחכנס למו"מ עם מספר משקיעים שביקרו במקום במסגרת סיור קבלנים שיזמה העירייה, כדי לבחון אם מי מהם מעוניין לקחת את המקום ויימצא מתאים מבחינת השירות שיתן. אם המו"מ לא יצלח, לא מן הנמנע כי יתקיים מכרז חדש.

יו"ר ועד המכרזים, דבי סלוצקי, אמרה: "אכן, החלטנו לבטל את המכרז של בית הקפה בפארק ולצאת למו"מ עם מועמדים נוספים. המועמד שניגש למכרז לא עמד בתנאי הסף, וכיוון שמדובר במכרז להפעלת המקום למשך תקופה של חמש שנים, חשוב לנו שהמקום יופעל בשירות ראוי".

איש העסקים מיכאל חלפון, שהגיש את ההצעה היחידה לניהול בית הקפה בפארק רעננה, נשמע מופתע מפניית "לוקאל", שההצעה שלו נדחתה, כיוון שלא עמד בתנאי הסף.
"אני מופתע לגמרי שפסלו את ההצעה שלי. איש לא דיבר ראיתי בנושא" אמר חלפון. "איך אפשר לפסול את השירות שלי אם אני מייצג רשת בתי קפה גדולה? איך אפשר לומר על קפה ג'ו שהיא לא עומדת בתנאים? צריך להבין שההשקעה הצפויה שלי בשיפוץ המקום היא הרבה מעל מיליון שקל, בנוסף לדמי השכירות, ותנאי המכרז הם עד חמש שנים? בשביל חומש שנים להשקיע כל-כך הרבה כסף זה סיכון, ובכל זאת הגשתי הצעה".


חשבנו שיעניין אותך גם...
צעיר נרצח במפעל בקרית שמונה
קאפקייקס שוקולד עם קצפת ודובדבני אמרנה
קאפקייקס שוקולד עם קצפת ודובדבני אמרנה
אומרים די לאלימות כלפי נשים
לראשונה: ספרייה מגדרית
יובל לוי עתר נגד העירייה
יובל לוי עתר נגד העירייה
דיון בבית המשפט בנושא אנטנות סלולריות
שלום בן משה ,ראש עיריית ראש העין פועל לסילוק האנטנות הסלולריות מעל גג העירייה
ב(ע)ין השורות פרשת בוא
"הכרתי את החברים הראשונים שלי בגיל 18. לא האמנתי שיהיו לי חברים" (א. בוגר 'רקפת')