רעננה

קרן רועי לא אחסר ממשיכה בגיוס הכספים

לאחר פרויקט גיוס ההמונים תקיים הקרן, לקראת ט"ו בשבט, מכירה של רקפות, שכל ההכנסות ממנה יהיו קודש למימון טיפולים רפואיים עבור ילדי רעננה, ממשפחות מעוטות יכולת

העיר שלי | זאב גולדשמיט 23/01/2018

בקרן רועי לא אחסר ברעננה לא נחים לרגע. אחרי שסיימו את פרויקט גיוס ההמונים, כעת פניהם לגיוס נוסף של תרומות בט"ו בשבט, שיחול בשבוע הבא. הקרן, באמצעות תלמידים, תמכור רקפות ב-12 שקל ליחידה, והסכום שיצטבר מיועד לטיפולים רפואיים עבור ילדים ממשפחות מעוטי יכולת תושבי העיר.

מנכ"ל קרן כרועי לא אחסר, רן סגל: "אנחנו מבצעים מכירה של רקפות בכל גני הילדים ובתי הספר ברעננה, עם הזמנות של רקפות לט"ו בשבט. אנחנו מצפים לרווח של 60 אלף שקל, שיועבר כולו לטיפולים רפואיים עבור תלמידי רעננה בלבד".

כיצד תתבצע המכירה?

"אני אישית מעביר את הרקפות לבתי הספר ולגני הילדים. התלמידים יבצעו מכירות באמצעות ימי הפנינג. העירייה מאוד עוזרת לנו. בנוסף, ביום שישי, ה-2 בפברואר, אנחנו נבצע הפנינג גדול בספורטק ברעננה, שם נמכור כמות גדולה של חמש/עשר יחידות לכל מי שירצה רקפת לטו בשבט. ממילא אנשים מתכננים לרכוש פרחים לט"ו בשבט, אז מדוע שלא יעשו זאת למען מטרה חשובה? התחלתי כבר לחלק רקפות לכל בתי הספר בעיר. כל רקפת ממותגת במדבקה של קרן רועי לא אחסר, כדי שישמר למזכרת למי שתרם למען מטרה ברוכה זו".

חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע קשה בתאונה בהרצליה
חנוכת הבית הרביעי לחיילים בודדים
אימוץ חיילים בודדים בהוד"ש
בני משפחת יבור בביקור המרגש במרכז יבור
הקשר האוסטרי
במותו ציווה חיים
משפרים את המכונות
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
"אני אהיה הפתעת הבחירות"
דר גלאל אשקר מנהל המחלקה לרפואה דחופה בהלל יפה
זהירות- מדוזה לפניך