רעננה

עשר שנים למותו של עוזי כהן

השרים איוב קרא, מירי רגב וצחי הנגבי, השתתפו באזכרה במלאת עשר שנים לפטירתו של עוזי כהן. זאב בילסקי: ביום שחברתי לעוזי, לא הסתכלתי אחורה כי ידעתי שיש על מי לסמוך

חדשות | זאב גולדשמיט 25/01/2018

שלושה שרי ממשלת ישראל השתתפו היום (חמישי) באזכרה במלאת עשר שנים לפטירתו של ראש העיר וסגן ראש עיריית רעננה, עוזי כהן: שרת התרבות והספורט, מירי רגב, השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי ושר התקשורת איוב קרא.עם הרבים שכיבדו את זכרו עוזי כהן נכחו גם ראש עיריית רעננה זאב בילסקי, סגנית ראש העירייה, רונית וינטראוב, חברי המועצה איתן גינזבורג ומיכאל רייזמן, מנכ"לית העירייה, מיכל הירש נגרי, יו"ר הנהגת ההורים רון סגל, המנכ"ל לשעבר, אמיר שוצמן ואורי קידר, מי ששימש במשך שנים רבות כמנכ"ל העירייה, והיום ראש המטה של סימה פרי, שנפצעה אתמול (רביעי) בתאונת דרכים ועל כן לא יכלה להגיע.

מירי רגב איחלה לאחיו של עוזי, אילן כהן, להמשיך בדרכו וציינה שהיא מאמינה בהצלחתו. רגב שטחה בפני כל מי שהגיע לאזכרה את הדרך שבה עוזי כהן התקדם בליכוד והזילה דמעה מהתרגשות כשדיברה עליו. "הגדולה של עוזי, האיש עם הלב הרחב, שידע להשיב לכל אזרח בחיוך ובלי להתעצבן. בתקשורת הוציאו לעוזי שם של דמות כוחנית, אבל הוא היה רגיש ומלא נתינה, שתרם את התרומה הכי גדולה למפלגת הליכוד: הדגל החברתי".

צחי הנגבי אמר: "עוזי התחיל בליברלים, אבל הוא היה חירותניק אמיתי. לא זוכר שהוא דיבר איתי על עניינים מדיניים. הוא עסק בנושאים חברתיים, הפך להיות אימפריה של דאגה לזולת. כל יום שישי היה מכנס את הפרלמנט ומקבל קהל. הוא לא היה מוכן שיגרם עוול לאנשים".

זאב בילסקי סיפר כיצד נבחר לראשונה ברעננה דרך הליכוד בזכות עוזי כהן, שעוד קודם הריץ לראשות העירייה את ישראל ברג, וברגע אחד שינה את החלטתו והריץ אותו לראשות העירייה, ומאז דרכיהם לא נפרדו. "יום שישי היה עבורנו יום עמוס של סיבוב בעיר" סיפר בילסקי "וכששאלתי מתי נסיים, עוזי השיב: 'לפני שתיכנס השבת'. ביום שחברתי לעוזי, לא הסתכלתי אחורה כי ידעתי שיש על מי לסמוך. העיר רעננה חייבת הרבה לעוזי כהן על החזון, החלומות והביצוע. איפה יש אנשים כאלה? ".

השר איוב קרא אמר: "עוזי עזב אותנו, אבל המורשת שלו נשארה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: קיבלה במרמה מאות אלפי ש"ח
פביאן. לדחות את הדיון
לדחות את הדיון בנושא הפקדת תכנית הבניה "קרית מסלול"
חשבוניות מס פיקטיביות בעשרות מיליונים
חשבוניות מס פיקטיביות בעשרות מיליונים
"זה אצלו ב(כלי) הדם"
צפת חזקה בבטיחות
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
כנס הבראול סטארס הגדול בישראל מגיע לירושלים
כנס הבראול סטארס הגדול בישראל מגיע לירושלים
7 הנחיות לשינה בטוחה לתינוקות