רעננה

כשאמנות וסקווש נפגשים

מנהל מרכז הסקווש ברעננה, תומר גורסקי, אסף לאחרונה מלקוחות מספר רב של מחבטים שבורים, שלא ניתן יותר לעשות בהם שימוש, והעביר אותם לרכז האומנות בחטיבת יהונתן, קלאודיו סמבל, שיחד עם תלמידיו הפך את המחבטים ליצירות אמנות

העיר שלי | זאב גולדשמיט 29/01/2018

תלמידי מגמת האומנות בחטיבת הביניים יהונתן ברעננה החליטו לחבר בין אומנות לספורט. בימים אלה מוצגת במרכז הסקווש ברעננה תערוכה של יצירות אמנות מעשה ידם, שממחישות דברים מה ניתן לעשות בעזרת מחבטי סקווש שבורים.

מנהל מרכז הסקווש, תומר גורסקי, אסף לאחרונה מלקוחות מספר רב של מחבטים שבורים, שלא ניתן יותר לעשות בהם שימוש, והעביר אותם לרכז האומנות בחטיבת יהונתן, קלאודיו סמבל, שמצא רעיון מקורי. תלמידי מגמת האומנות לקחו בשמחה את המחבטים ובמהלך שיעורי המגמה דאגו להפוך אותם ליצירות אומנות, כל תלמיד פרי דימיונו. המוצר הסופי היה כל-כל מרשים, שגורסקי שמח להציגו כתערוכה פתוחה לקהל במרכז הסקווש ברעננה.

גורסקי: “לא ידעתי מה לעשות עם כל-כך הרבה מחבטים שאספתי, אבל לא רציתי לזרוק אותם. בעקבות שיתוף הפעולה בין מרכז הסקווש ברעננה למגמת האומנות ביהונתן, שמחתי שקלאודיו חטף את זה בשתי ידיים ואמר לי שניתן לעשות במחבטים שימוש חוזר לטובת האומנות. התלמידים מאוד מוכשרים, ונוצר בינינו קשר הדוק. ידוע שעולמות האומנות והספורט קשורים זה בזה. כששני עולמות הללו נפגשים, קורים דברים מופלאים. כעת התערוכה מוצגת בפני כל מי שמגיע למרכז הסקווש ברעננה, ונדמה לי שזו תערוכה ראשונה מסוגה בארץ".

מגמת האומנות ביהונתן מעניקה לתלמידים ידע והתנסות במגוון רחב של טכניקות, כגון בסיס של רישום בציור, שימוש נכון של עיפרון מהקווים הראשונים, עומק, פרספקטיבה ואמנות דיגיטלית באמצעות פוטושופ.

חשבנו שיעניין אותך גם...
מכפ"ס למאיץ החלקיקים
מופע קסמים מונוטוני
שבוע של פעילויות לכל המשפחה באושילנד
הרוכשים חוזרים לשוק?
	תלמידים לומדים לשים גבולות בווטסאפ
שבוע גלישה בטוחה
שביל האירוסים
טיולים לשישי בסימן פריחה
8 פצועים בהם 1 בינוני בתאונה בכביש 60
בית ספר אריאל: מעבר למעבר
גופת אישה אותרה ב-ם - בעלה חשוד בגרימת מותה