רעננה

שלט עם תמונתו של עוזי כהן ז"ל הוסר מדלת סניף הליכוד ברעננה

אילן כהן, אחיו של עוזי וחבר מרכז הליכוד, פנה בנושא למנכ"ל הליכוד במכתב בו הוא טוען כי הסרת השלט מהווה פגיעה בכבודו של עוזי ז"ל. יו"ר סניף הליכוד ברעננה רחלי בן ארי סקעת: “מדובר במדבקת נייר שהודבקה על דלת הכניסה לסניף ברעננה. בקרוב ננציח את זיכרו בצורה ראויה"

פוליטיקה מקומית | זאב גולדשמיט 01/02/2018

לפני שבוע התקיימה אזכרה במלאות עשר שנים לפטירתו של עוזי כהן שכיהן כראש עיריית רעננה וסגן ראש העירייה, כעת מתברר שמאחורי הקלעים לא שקט בסניף הליכוד ברעננה.

חבר מרכז הליכוד ואחיו של עוזי כהן, אילן כהן, הגיש אתמול (רביעי) מכתב תלונה למנכ"ל הליכוד, צורי סיסו, בטענה ששלט עם תמונתו של אחיו, עוזי כהן, הוסר מדלת הכניסה לסניף ברעננה, ובכך פגעו בכבודו. האח דורש שיו"ר הסניף רחלי בן ארי סקעת תחזיר את המצב לקדמותו ושתמונתו של עוזי תוצב היכן שהיתה קודם.

במכתבו כותב אילן כהן: “כידוע לך, הוחלט לקרוא לסניף הליכוד ברעננה על שמו של עוזי כהן כאות הערכה על פועלו למען העיר ולמען תושביה. בהתאם לכך נתלה שלט נושא את שמו בדלת הכניסה לסניף מאז 2009. לתדהמתי, בימים האחרונים הוסר השלט בעזות מצח ובסמוך למועד ציון יום פטירתו של עוזי כהן. הסרת השלט פגעה בכבודו. פעילים רבים נדהמו לגלות את היעדר השלט ונפגעו מפעולה חסרת רסן זו. פעולה זו נעשתה במחשכים מבלי לקבל את אישור הסניף. אבקשך לפנות בדחיפות לאחראים על ניהול הסניף בדרישה להחזרת השלט לאלתר".

יו"ר סניף הליכוד ברעננה רחלי בן ארי סקעת מסרה בתגובה: “מדובר במדבקת נייר שהודבקה על דלת הכניסה לסניף ברעננה. בקרוב ננציח את זיכרו בצורה ראויה. אני מציעה לכבד את זיכרו של עוזי כהן ולהנציחו בתמונה שתוצב בתוך הסניף, ולא סתם מדבקה על דלת. מאז ומתמיד רחשתי הרבה כבוד לעוזי כהן על עשייתו למען העיר, ואשמח אם ישתפו איתנו פעולה גם בזה וגם בפעילות בסניף ובעשייה הציבורית".


חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: סחר בסמים ואיים על קטין
מסלול חינוך דמוקרטי במסגרת החינוך הפורמלי
מה עם ניצחון?
מה עם ניצחון?
פועל נפצע במודיעין עילית
פועל נפצע במודיעין עילית
"התוכנית נולדה בחטא"
בית ספר חדש באופק
אוסף מכוניות עתיקות בתפן
חגיגות העצמאות במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה