רעננה

שלט עם תמונתו של עוזי כהן ז"ל הוסר מדלת סניף הליכוד ברעננה

אילן כהן, אחיו של עוזי וחבר מרכז הליכוד, פנה בנושא למנכ"ל הליכוד במכתב בו הוא טוען כי הסרת השלט מהווה פגיעה בכבודו של עוזי ז"ל. יו"ר סניף הליכוד ברעננה רחלי בן ארי סקעת: “מדובר במדבקת נייר שהודבקה על דלת הכניסה לסניף ברעננה. בקרוב ננציח את זיכרו בצורה ראויה"

פוליטיקה מקומית | זאב גולדשמיט 01/02/2018

לפני שבוע התקיימה אזכרה במלאות עשר שנים לפטירתו של עוזי כהן שכיהן כראש עיריית רעננה וסגן ראש העירייה, כעת מתברר שמאחורי הקלעים לא שקט בסניף הליכוד ברעננה.

חבר מרכז הליכוד ואחיו של עוזי כהן, אילן כהן, הגיש אתמול (רביעי) מכתב תלונה למנכ"ל הליכוד, צורי סיסו, בטענה ששלט עם תמונתו של אחיו, עוזי כהן, הוסר מדלת הכניסה לסניף ברעננה, ובכך פגעו בכבודו. האח דורש שיו"ר הסניף רחלי בן ארי סקעת תחזיר את המצב לקדמותו ושתמונתו של עוזי תוצב היכן שהיתה קודם.

במכתבו כותב אילן כהן: “כידוע לך, הוחלט לקרוא לסניף הליכוד ברעננה על שמו של עוזי כהן כאות הערכה על פועלו למען העיר ולמען תושביה. בהתאם לכך נתלה שלט נושא את שמו בדלת הכניסה לסניף מאז 2009. לתדהמתי, בימים האחרונים הוסר השלט בעזות מצח ובסמוך למועד ציון יום פטירתו של עוזי כהן. הסרת השלט פגעה בכבודו. פעילים רבים נדהמו לגלות את היעדר השלט ונפגעו מפעולה חסרת רסן זו. פעולה זו נעשתה במחשכים מבלי לקבל את אישור הסניף. אבקשך לפנות בדחיפות לאחראים על ניהול הסניף בדרישה להחזרת השלט לאלתר".

יו"ר סניף הליכוד ברעננה רחלי בן ארי סקעת מסרה בתגובה: “מדובר במדבקת נייר שהודבקה על דלת הכניסה לסניף ברעננה. בקרוב ננציח את זיכרו בצורה ראויה. אני מציעה לכבד את זיכרו של עוזי כהן ולהנציחו בתמונה שתוצב בתוך הסניף, ולא סתם מדבקה על דלת. מאז ומתמיד רחשתי הרבה כבוד לעוזי כהן על עשייתו למען העיר, ואשמח אם ישתפו איתנו פעולה גם בזה וגם בפעילות בסניף ובעשייה הציבורית".


חשבנו שיעניין אותך גם...
אשת החתול
אשת החתול
בהמשך לבקשת הורים: דיון נוסף בנושא סגירת גני הילדים בכפ"ס
תמה עונת החתימות
 רוכב אופנוע נפצע בינוני בכניסה לאשקלון
רוכב אופנוע נפצע בינוני בכניסה לאשקלון
"אושר הוא המתנה הכי גדולה של חיי"
מחזירים את המרחב הציבורי לתושבים
מחזירים את המרחב הציבורי לתושבים
הרב דר מיכאל לייטמן
מה חשוב לזכור בימים אלו?
פאי רועים פשוט וקל להכנה
פאי רועים ב-5 מרכיבים בלבד